Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kezdjek hozzá, milyen...

Hogyan kezdjek hozzá, milyen szabályokra kell ügyelnem? ÍRJATOK!

Figyelt kérdés
nem biztos, hogy meg fogom tenni kb. 5% az esélye, hogy megteszem. De tudni akarom, hogy hogyan csináljam, ha elhatározom, hogy megteszem. Én félek a szellemektől, de az életem annyira érdekes egy vizsgám se sikerül, és ennek egy másik ember az oka. Nem akarok belebonyolódni, hogy miért de biztos, hogy ő a hibás. Rendesen megkeseríti az életem, és elhatároztam, hogy megátkozom.:D őrültségnek tűnik tudom:D De másokkal is csinálja azt mint velem. Ja, és nem olyan válaszokat várok mint pi: NE átkozd meg, meg, nem gondoltál még arra, hogy te vagy a hibás?! .. a kérdésre válaszoljatok, mert nem ismeritek a történetet. köszi előre is.
2011. dec. 31. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2:25

A tudományos álláspontok ne érdekeljenek ha spiritualitással foglalkozol. Mivel csak az agyukat használják mindig egy lépéssel lassabbak lesznek. Csak megfigyeléseken alapszanak. Ami könnyen megváltozhat. Ha használod a többi "csakrádat", főleg a szívedet akkor egyből visszajelzést kapsz hogy a te világodban érvényes-e vagy nem

2012. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Atlanta ***** válasza:
Igazság szerint már el is kezdted akár tettél valamit akár nem.Valamit valamiért. Pont az ellenkezőjét kellett volna tenned. Az átok ugyan az a negatív erő amit ő te ellened használ. A kettő erősíti egy mást kontraproduktív hatást érsz el. Még jobban hatást fog rád gyakorolni. Két ellenkező töltésű erő oltja ki egy mást és nem az azonosak. Kérd az ISTENT ,hogy javítsa meg azt az embert , hogy ne ártson neked.
2012. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!