Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ördögűzésben jártas valakihez...

Ördögűzésben jártas valakihez elérhetőséget valaki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 21:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Konkrétan miről van szó?

Ha visszajár egy lélek, aki nem szállt meg senkit, csak úgy visszajárkál, nem tudott átmenni a fénybe, akkor tudok ajánlani több mestert is (nem papot).

szó szerinti ördögűzést - tehát amikor egyértelműen megszállt személy van - papok csinalnak.

2012. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
az ördögöt a Rock&Roll öli a legjobban. Ezt mindenki tudja.
2012. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem is, mert az ördögöt a telejósdás Asztráljános, Csillagjuci, Energiamarika és Zeusz mágusok tudnak űzni. A hívás díja 475ft/perc.

Vagy kihívhatsz egy varázslót is (Blikkben találsz hirdetéseket) aki varázserejével és számlatömbjével elűzi a gonoszt a házadból.

Kb 150.000-200.000 egy ilyen ördögűzés, de hát ennyit mindneképp megér, hogy ne legyenek szeretteidben/lakásodban az ördög.

2012. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
150-200 ? :O a feléért beválalom anyiért én is habratyolok valamit merg elégetek egy marék füstölőt XD
2012. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 mustafa33 ***** válasza:

Az egyszeű papok nem hisznek benne, a vatikánban van az egyetlen hivatásos exorcista. A pravoszláv (román) pópák azok csinálják de attól kódúlsz úgy megvernek közben.

Ha meg valami nyóckeres varázslót hívsz, nem biztos hogy nem egy újabb ördög jön, belédbújik és ha a másikkal benned összeverekszik, úgy fogsz fosni mint a murányi kutya.

2012. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Akármilyen viccesnek is hangzik többeknek a kérdésed, ez egy komoly téma.Nem szabad olyanokban megbízni,akik pénzért hirdetik magukat.Ez sokkal komolyabb dolog annál.Meg kell vizsgálni a témát.Én gödöllői vagyok.Tudok neked segíteni.Ha nem kell a segítségem,tanácsolom, keresd fel Szecsődi Péter atyát,a gödöllői katolikus egyházközség plébánosát, és kérj tőle tanácsot, nagyon szívesen fog segíteni, én ismerem személyesen.Ha mégis segíthetek, írj a slefi@citromail.hu-ra.

2012. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
szerintem keress fel egy pszichológust!
2012. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
tedd a kezed a TV-re.
2012. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
üdv. ördögűzésben jártas vagyok ha még fenn áll a dolog írj és küldöm az email címem és megbeszéljük hogy mit lehet tenni.
2012. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Először azt kellene tisztázni, hogy milyen ördögről van szó: -erszényes ördög,

-mocsári ördög

-tüskés ördög

Sztem egy közepesen hosszú bottal mindegyik elűzhető, bár mivel ezek egyike se él Magyarországon ezért sztem inkább hívj valami állítóvédőt, nehogy kiirtsd az egyetlen itt élő példányt.

2012. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!