Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S. megidéztem egy...

S. O. S. megidéztem egy szellemet!? (többi lent röviden)

Figyelt kérdés
Megakartam idézni egy szellemet mondam egy kis verset is de nem történt semmi. Volt gyertya papirra irtam betűket számokat igent nemet meg volt egy pohár fogtam is szóligattam de nem történt semmi. Utána égetgettem a papirt is.. mondjuk h az égjen el elöbb ami igaz. mondam a végén h legyszives mennyen el vissza. (ha itt volt egyátalán..) DE SZERINTETEK ITT VOLT? mert nem adott jelet meg szellö se volt semmi. lehet baj? :|
2012. jan. 5. 07:26
1 2
 11/20 kris.king ***** válasza:
1. Miért ne nézzen discoveryt? A kevés csatorna közé tartozik ami még nézhető.
2012. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Lily900 válasza:
69%

A szellemvilág létének kérdése nem a hittől függ. Az, hogy az emberek azt mondják nem létezik, csak annyit mondanak vele: Nem akarok tudni a létezésükről, jó nekem ebben a világban.

Szellemek léteznek, de jobb ha nem tulajdonítasz nekik nagy jelentőséget és nem foglalkozol velük, mert akkor ők is békén hagynak. Idézéseket nem javaslom, mert véletlenül kapukat nyithatsz meg és ha nem földeled helyesen az energiákat be sem tudod zárni őket. Veszélyes ez a dolog, ne foglalkozz ilyenekkel, mert nehéz megszabadulni tőlük!

2012. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nedm fogok szellemet idézni soha. Ennyi elég is volt. Köszi a válaszokat, és szerintem is vannak hasznos műsorok a Discoveryn.
2012. jan. 8. 14:59
 14/20 anonim válasza:

Se Lily900, se a kérdező nem több 12 évesnél.

Lily900 - 1 kérdésem van a marhaságodhoz. Bizonyíték???

2012. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Lily900

Mondj egyetlen egy dolgot amivel ezt bizonyítani tudod. Komolyan ha az oldalon minden ilyen, a saját "igazságát" bizonygató ember hajlandó lenne észrevenni egy keveset is abból ami a VALÓSÁGBAN körülötte történik, akkor talán nem lenne ilyen sz@r helyzetben az ország. Márpedig ez valódi gond, és képzeld nem a szellemek/ufók/vámpírok/farkasemberek okozzák.

2012. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Antimod ***** válasza:

"1 kérdésem van a marhaságodhoz. Bizonyíték???"


-> [link]

2012. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Írni bármit lehet alapon ezzel kitörölhetem.

Bizonyítékra vagyok kíváncsi, nem egy leírt hablatyra.

(Ne fáradj, nem tudsz mutatni.)

2012. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Antimod ***** válasza:

"Bizonyítékra vagyok kíváncsi, nem egy leírt hablatyra."


Nem leírt hablaty. Ennél jobban nem fogod tudni bebizonyítani, mert a szellemeknek nincs fizikai teste (állítólag).


Egyébként a fent linkelt dolog nem bizonyítja egyértelműen, mert az illetők beleláthatnak a múltba is, és onnan tudják, amit tudnak.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Annak léteznek ilyenek, akik hinni akarnak bennük.

Én maradok a Földön.

2012. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Antimod ***** válasza:

"Annak léteznek ilyenek, akik hinni akarnak bennük.

Én maradok a Földön."


Ez egyáltalán nem ilyen relatív, de abban igazad van, hogy a Földön az kerül csak kapcsolatba velük, aki akar, vagy képessége van rá. Én sem láttam / érzékeltem még egyet sem tudatosan, a fentiek fényében azonban muszáj számolnom azzal, hogy léteznek valahol.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!