Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most rohadtul beparáztam! Mi...

Most rohadtul beparáztam! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az egész szerda reggel történt, úgy 7:35 körül, hogy a suliban 0. órán hitelen a mellettem lévő sor neon lámpa kiégett, a többiek láttak szikrát, én nem! A portás megcsinálta, a folyosón és a teremben lévő áramkör túlterhelődött! Ugyanaznap 4. órán, az óra elején a mögöttem gombbal vezérelhető vászon elindult lefelé! Itt már gyanakodtam! ÉS megint csak(nem voltam otthon) a folyosónkon lévő égő is kiégett! A suliban visszakapcsolták a villanyt, a vászont is ki lehetett kapcsolni, és az égőt is kicseréltük! Most jön a csütörtök! Ezen a napon csak egy dolog történt: A gépnél ültem, viszont telefonoztam(nem emlékszek, hogy a lábam hozzá ért-e az asztalhoz) és volt az asztalomon 2 ásványvizes palack! Egy szinte teli és egy teljesen üres! Az üres hirtelen leesett az asztalról, de nem repült, olyan volt mintha feldőlt volna és leesett. Még nyár bégén amikor hazajöttem a nyaralásomról letettem az órámat a polcra. Azóta sincs meg! Ez még december végefelé volt: Apám hazajött, és délelőtt még megvolt a postaláda kulcsa, és délután amikor kerestük nem volt a kulcscsomón! Az sincs meg azóta sem! EZ NEKEM TÚL SOK EGYSZERRE ÉS FÉLEK! LEHET HOGY VALAMI VAN ITT?
2012. jan. 5. 18:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én is beparázok az ilyenektől de nyugi nincs semmi!
2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az áramos dolgokra azt hittem hogy rövidzárlat, de a többit nem tudom én sem:(
2012. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
áramos rövidzárlat, a palac simán leesett, elég egy kicsi lejtés hozzá, az órád egyszerűen elveszett
2012. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És a kulcs? SENKI SEM NYÚLT HOZZÁ!
2012. jan. 5. 18:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem emlékeztek rá.
2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem találsz rájuk magyarázatot, akkor szerintem túl tebg az energia benned. Szerencsés vagy. Benned szerintem több az energiakisugárzás, mint másokban. Ezt lehet írányítani is, tanfolyamra is elmehetsz. Ezek a kulcsszavak is az energiának köszönhetők ami mindenkibe benn t van: Telekinézis, Pszichokinézis, Reiki, Kézrátételes gyógyítás egyéb módjai és még sokat sorolhatnék. Üdv.
2012. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hátöö, kiderült, hogy a svászon más osztályoknál is el szokott indulni, az áramkör simán túl volt terhetlve és a lámpában rohadtrégen volt cseréve az égő! SZval az elekrtonikus dolgokra van magyarázat! Az üveg valóban egyszerűen leeshetett! De engem leginkább a kulcsos eset zavar!
2012. jan. 5. 19:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Velem is történtek furcsa dolgok,ezekre nincs magyarázat.Ide nem írom ki.
2012. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 horrendas ambages ca ***** válasza:
Én már 7 éves korom óta keresem a kedvenc Legotechnickem.Soha nem fogom tudni hol van,pedig csak letettem a szokásos helyére.Úgyszintén kisgyermek koromban volt,bátyám mellettem volt tehát tanú is.Volt egy kisautóm amit beástam a homokozóba,de a legfelső rétegbe.Amint beszortam enyhén az utolsó lapát homokkal,valamiért úgyéreztem ki kell ásnom azonnal,azóta sem találom.A játszótér az akkori házunk mögött volt,számtalanszor felástam az egész homokozót,nem került elő.Sok ilyen történés van az életben,szerintem egyszerübb erre a magyarázat,mint amit hiszünk.
2012. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!