Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most rohadtul beparáztam! Mi...

Most rohadtul beparáztam! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az egész szerda reggel történt, úgy 7:35 körül, hogy a suliban 0. órán hitelen a mellettem lévő sor neon lámpa kiégett, a többiek láttak szikrát, én nem! A portás megcsinálta, a folyosón és a teremben lévő áramkör túlterhelődött! Ugyanaznap 4. órán, az óra elején a mögöttem gombbal vezérelhető vászon elindult lefelé! Itt már gyanakodtam! ÉS megint csak(nem voltam otthon) a folyosónkon lévő égő is kiégett! A suliban visszakapcsolták a villanyt, a vászont is ki lehetett kapcsolni, és az égőt is kicseréltük! Most jön a csütörtök! Ezen a napon csak egy dolog történt: A gépnél ültem, viszont telefonoztam(nem emlékszek, hogy a lábam hozzá ért-e az asztalhoz) és volt az asztalomon 2 ásványvizes palack! Egy szinte teli és egy teljesen üres! Az üres hirtelen leesett az asztalról, de nem repült, olyan volt mintha feldőlt volna és leesett. Még nyár bégén amikor hazajöttem a nyaralásomról letettem az órámat a polcra. Azóta sincs meg! Ez még december végefelé volt: Apám hazajött, és délelőtt még megvolt a postaláda kulcsa, és délután amikor kerestük nem volt a kulcscsomón! Az sincs meg azóta sem! EZ NEKEM TÚL SOK EGYSZERRE ÉS FÉLEK! LEHET HOGY VALAMI VAN ITT?
2012. jan. 5. 18:07
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerencsés vagy gratulálok megmented a világot a gonosztol majd lassan rájössz hogy tudsz villámot kilőni a kezedböl és igy tovább :DDD
2012. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Napkiraly ***** válasza:
100%
Egy éve volt velem kb jövök haza, ház előtt a kocsimban kiég az izzó. Ok, beállok, bemegyek, tévében elment az adás, újra kellett konfigolni a dekódert, plusz asszem a net (vagy az áram is elment) pár percen belül, már annyira pontosan nem emlékszem.
2012. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ezt csak túlparázod.

valóban vannak ilyen jelenségek, nem vagyok szkeptikus, de a te esetedben ez csak parázás, és véletlenek sorozata.

2012. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Higgany ***** válasza:

Én tegnap TV-t akartam nézni mikor hazajöttem!

Leülök a kanapéra erre a tévé kikapcsolódott! Először nem tudtam mitől lehet, de aztán rájöttem!

Hát nem ráültem a távirányítóra?

2012. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Nokedli007 válasza:
Húúú én nagyon beparáttam volna.Szerintem próbáld meg elfelejteni vagy fordul pszihológushoz (nem tom h kell leírni) nem azért mondtam mert hülyének tartalak hanem azért h valaki megtudja veled beszélni a dolgot.
2012. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Am meg szinte mindenre találtunk magyarázatot, de most történt valami(nem 100%-osan emlékszem)! Éppen pakolok mi a bevesárlószatyorból mindent, és vettem 2 kroaszont, és úgy emlkszem kitettem minbd2-t az sztalra! Viszont amikor mindent elpakoltam SEHOL SEM TALÁLTAM. Az egész konyhát átkutattam és SEHOL NINCSEN!
2012. jan. 22. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!