Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Eddig kiröhögtelek bennetek...

Eddig kiröhögtelek bennetek Ufó hívők, de ettől a cikktől egy kicsit beparáztam?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 24. 08:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Jézusom! Ez még nappal is hátborzongató!!!! Én sem hiszek az ufókban, szerintem ez más parajelenség lehet. Atyaúristen!!!!
2011. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ha kiröhögted az UFÓ hívőket hogy lehet hogy megijedtél ettől a cikktől? Ez is ugyanolyan cikk mint a többi ufós cikk, ennél még 2012 is félelmetesebb...
2011. aug. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg ijesztő, de nem feltétlenül UFO-ra tudok gondolni.
2011. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hanem?
2011. aug. 24. 08:55
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Szellemre például. Amúgy szerintem ha ezt elhitted ilyen gyorsan nem röhögted te ki az UFÓ hívőket... Te magad vagy UFÓ hívő.
2011. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

teatyaúristenjézusmária!

itt a világvége, a zufókok jönnek, és agyonzúgnak, meg brummognak bennünket!

követelem, hogy a kormány azonnal kezdje el kiosztani a vészhelyzetre tartalékolt füldugókat!

2011. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem UFO. Csak unatkozó marhák csoportja.
2011. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Keltik itt a pánikot! Ezek mid tengerparti területek, így a titokzatos hangok forrásai valószínűleg halak. Leginkább a különböző morgóhalak adnak ilyen hangokat. De íváskor a tőkehalak is adnak érdekes hangokat. Itt van 2 link is a témáról: [link] [link]
2011. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet az angyalok harsonája, lehet szellem, vagy lehet egyszerűen valami rezonancia egy gyárból, vasútról, autópályáról stb. Én minden éjjel morajlást hallok, nagyon idegesít, a férjem nem hallja, én meg már megőrülök tőle, minden éjjel füldugóval alszom. Vannak napok amikor alig hallani, van amikor olyan erős, hogy megőrülök. Úgy vettem észre, időjárás függő, hogy mikor erősebb. pl. ha fúj a szél, vagy havazik akkor nem hallom. Én úgy hiszem a vasútállomás moraja. Ugyanígy elképzelhető, (főleg az első videónál) mintha valami gyárból jövő hang lenne, olyan fémes nyekergés. emelőgép, daru vagy ilyesmi.
2011. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
A föld alól jön a hang...
2011. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!