Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg zakkantam? VAGY tényleg igaz?

Meg zakkantam? VAGY tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Néhány napja temettük az ismerősünket de azóta tisztára úgy érzem mintha itt lenne a házban.Emeletes házban lakunk,és mikor ki megyek a konyhába mindig úgy érzem hogy ott van mögöttem.És este se szoktam olyan jól aludni mert amikor becsukom a szememet akkor mindig olyan érzés fog el hogy ott van a szobámban.A szüleimnek nem akarom el mondani mert félek hogy hülyének néznek.Lécci válaszoljatok!(és csak értelmes válaszokat várok!)

2012. jan. 20. 16:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi a további kommenteket és lehet hogy igazatok van hogy csak a gondolataimban van...
2012. jan. 20. 19:19
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engedjétek el! Beszéljetek róla, ne hallgassatok! Ezért szokott lenni a halotti tor is. Ott mindenki beszélget az elhunytról, vicces eseteket mesélnek róla, kibeszélik a vele történteket, így felelevenítik a kellemes emlékeket vele kapcsolatban, sokkal könnyebben elszakadnak tőle. A halotti tor nem valami álszent dolog, bár tudom, sokaknak magas, miért kell egy temetés után "dáridózni." Hát a fentebb leírtak miatt. Az elhunyt testét el lehet temetni, de a lelkét nem. Egyébként minden embernek kell egy év, hogy az elhunyt után támadt űrt feldolgozza. Ismerős az a kifejezés, hogy gyászév? Mivel minden áldott napot úgy kell megélni, hogy már az elhunyt nincs ott. ("Tavaly karácsonykor itt volt ő is, tavaly újévkor ezt csinálta, tavaly húsvétkor, tavaly stb.") Azután már nem annyira viseli meg az embert, csak az első megismételt periódus nagyon rossz. Ezen kell túllendülni, el kell szakadni tőle. Mindenki után marad űr, fel kell dolgozni magadban. Minél közelebb állt hozzánk, annál nehezebb. Persze hogy ott van. Te(ti) nem engeditek el. Löttyint egy kis italt a földre, mielőtt iszol, a holtaknak is. Biztosan ismerős ez is neked. Nem a holtnak, hanem a holtaknak! Fel a fejjel!
2012. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszi neked is:)
2012. jan. 20. 20:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Engedd el magadtóóól! Elmegyünk az Ósanba,megvesszük a montenbájkbiciklit :D!!!
2012. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ha nem akarod ,hogy itt legyen akkor szorj so az ajtohoz a kuszobhoz én azt hallottam ,hogy úgy ki lehet uzni ;)
2012. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket...:)
2012. jan. 22. 10:44
 17/21 anonim ***** válasza:
nem zakkantál meg..lehetséges,hogy tényleg ott van,vagy csak pszichésen érzed..
2012. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi neked is
2012. jan. 22. 13:10
 19/21 Em0 Girl ***** válasza:
nem bánt. ha tényleg a barátod,akit szeretsz, megvédhet. de ha zavar, próbálkozz a szelleműzéssel/idézéssel!! utóbbinál vigyázz,és próbálj meg beszélni vele,hogy keljen át!
2012. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Azért, ha valamelyik válasszal egyetértesz, a zöld pacsikat nyomogasd! :)
2012. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!