Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg zakkantam? VAGY tényleg igaz?

Meg zakkantam? VAGY tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Néhány napja temettük az ismerősünket de azóta tisztára úgy érzem mintha itt lenne a házban.Emeletes házban lakunk,és mikor ki megyek a konyhába mindig úgy érzem hogy ott van mögöttem.És este se szoktam olyan jól aludni mert amikor becsukom a szememet akkor mindig olyan érzés fog el hogy ott van a szobámban.A szüleimnek nem akarom el mondani mert félek hogy hülyének néznek.Lécci válaszoljatok!(és csak értelmes válaszokat várok!)

2012. jan. 20. 16:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne próbálkozz se űzéssel, se szellemidézéssel, ahogy tanácsolták. Ha bele akarsz keveredni, akkor nagyon mélyre visz!

Jézus Krisztus az, akihez imádkozhatsz. Ha Hozzá kötöd az életed, soha ilyen gondjaid nem lesznek. Hidd el, tapasztalat. Bátorítalak rá, hogy ezen az úton indulj, mert ha az okkult utat választod, olyanná válsz, mint ők: rettegni, félni fogsz, aminek a vége öngyilkosság. Vagy legalábbis az állandó késztetése.


Jézus Krisztus az én Uram. Neki van hatalma minden emberi és szellemi lény felett.


Természetesen, van, hogy csak a gondolataidban érzel ilyesmit, és semmi szellemi alapja. Ebben az esetben is azt mondom, hogy Jézust válaszd megváltódnak, mert ő ténylegesen megszabadít, és meggyógyítja a lelket!

2012. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!