Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ezek igazak vagy szo*atnak?

Em0 Girl kérdése:

Ezek igazak vagy szo*atnak?

Figyelt kérdés

az elmúlt héten olvastam pár történetet...az egyik a felmetszett szájú nő legendája,a másik az ember,akinnek van egy ikertestvére,és állítólag megfulladt kiskorában...a harmadik az alakváltó nő... ezek tényleg igazak vagy itt GYIKon szopatják a köznépet??

linkek itt:

az alakváltó nő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

a felmetszett szájú nő:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

a többit végül nem találtam meg,de lehetnek igazak??


2012. jan. 27. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát nem tudom,az utolsó komolyabbnak tűnik.Nekem nagypapám mesélte,hogy volt a falujukban egy boszorkány,nagyfater lovaskocsival ment,közben találkozott a nővel,beszéltek pár szót,a nő megkínálta dohánnyal,de nagyfater nem fogadta el,mert ugye boszitól nem fogadunk el semmit:)aztán lement a kocsmába,és a nő ott ült,miközben gyalog volt,nem érhetett oda hamarabb,mint nagyfater.hát nem tudom én,se,hogy sírjak,vagy röhögjek....

azt meg nagymuter mondta,hogy egy fickó elment a bálba,jól beba...tt,és tele tömte a zsebét sütivel,meg pogácsával,úgy ment haza,de útközben elaludt az árokparton,és mikor reggel felébredt száraz lósz...rral volt tele a zsebe:-) nagymuter szerint boszorkányság állt a háttérben...de lehet csak megszivatták a helyi legények a szerencsétlent iszákost,az meg nem emlékezett semmire.

2012. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 yossarian44 ***** válasza:

"Az pedig nem válasz, hogy az nem létezik, meg odaképzeled."


De az.


A rendőrség sem hiszi el alapból, hogy az éjszaka közepén egy gonosz manó ragadta el a gyerekedet, hanem feltúrják a házad és a kerted, a maradványok után kutatva.


Az, hogy nincs rá természettudományos válasz, az két dolgot jelenthet:

a. Az adott ezós nem vesz tudomást róla, de van ilyen válasz. Csak nem hiszi el, mert nem elég misztikus, vagy simán nagyon tanulatlan, és még nem is hallott róla.

b. Van rá tudományos válasz, csak még elmélet szintjén, és vitatkoznak róla.

c. Nincs tudományos válasz. De ez még nem ok arra, hogy irreális ostobaságokkal, és mesebeli lényekkel népesítsük be azt, amit nem ismerünk.


Inkább többet kéne kutatni, mint elintézni, hogy "ez szellem volt", "kinyílt a hetedik szemed, és a nyolcadig csakrád", vagy "megszállta egy démon a moslékos vödrödet"


Erre akkor jöttem rá, amikor hónapokig hideg rázott egy furcsa hangtól a lakásban, hiába nyugtatgattam magam, hogy "Csak a szél az".


Aztán kiderült, hogy tényleg a szél volt az.

2012. febr. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 yossarian44 ***** válasza:
*három dolgot, nem két dolgot, elnézést.
2012. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!