Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés? (Kérdésed túl...

Szellemidézés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szellemidézésről szeretnék kérdezni..

Előre le szeretném szögezni, hogy nem egy retardált kis hülye tini vagyok, aki minden hülyeségre kapható..

Elkezdett ez téma nagyon foglalkoztatni, és egy hozzátartozómat szeretném megidézni..Annyira nem vagyok tisztába a dolgokkal, lehet már "megnyugvást talált" ,ebben az esetben nem szeretném zaklatni..Édesapám otthon van ilyen téren, régen ő is csinált ilyet, és olyannyira átérzéssel magyarázta, hogy éreztem rajta, hogy biztos igaz, de nem vagyunk olyan viszonyban, hogy erről beszélgessünk..Szóval ha tudtod valami olyan oldalt, ahol nem kell semmi butaságot venni, vagy nem verik át az embert az érdekelne..Valamint kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra, hogy csináltatok.e már ilyet..bevált e? Mi történt? stb..

A dédnagyapám szeretném megidézni, [~2éve halt meg] és sajnos nem kérdeztem meg tőle egy fontos dolgot ,amit nagyon bánok. Médiumhoz és különféle csalókhoz nem szeretnék elmenni, az igazi médium nem kér pénzt...

A válaszokat/történeteket nagyon köszönöm előre is!


2012. jan. 27. 20:18
 1/5 Em0 Girl ***** válasza:
csak a médium jut eszembe. ha nem az,akkor guglin lehet találni különféle idézésmódokat. de vigyázz, csak akkor idéz meg ha nyugodt vagy,nem félsz mert akkor sebezhető vagy,és könnyen meg tud szállni! akár az is megeshet,hogy nem ő jelenik meg. de ha nálad van egy fényképe és úgy idézel,biztosan ő fog jönni!
2012. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek médium? A médium szerepét Te is betudod tölteni, és csak 1 ember kell az idézéshez, hisz minek több, csak bezavarhatnak. Hibásak azok az információk, ahol azt mondják, hogy több ember szükséges az idézéshez. Ouija-táblát ajánlok a kommunikációhoz. Házilag is készíthetsz, akár egy A4-es rajzlapra is, akkor is működni fog, csak az Ouija tábla jártasságot és gyakorlást igényel. És nem kell meggyújani a gyertyát semmiképp se az idézés közben, ez csak zavarhatja a kommunikációt. Csak neked kell otlenned, és neki, és a Oujia (kommukációs) táblának. Ha elég nyitott vagy telepatikusan (gondolotban) megkapod a választ. Viszont elég gondolatban kérdezned, nem muszáj fizikai síkon kérdezned.
2012. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÉN úgy vagyok vele hogy nem zaklatnám a szellemeket.. én nem is nagyon hiszek bennük, de én csak akkor idézném meg a dédnagyapád szellemét hogyha nagyon fontos dolgot akarsz kérdezni, és tisztában vagy a veszélyeivel.. Mondjuk én is úgy írom ezeket a sorokat hogy semmit sem tudok. De azért sok sikert hozzá!
2012. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a dédim az az ember akitől sosem félnék.. a világ legjobb embere volt..:)

Jövőhétvégén megpróbálkozok a dologgal..

Kellene félnem valamitől? Nem ártok ezzel neki?

2012. jan. 28. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne légy hülyee. Nem a dédid fog megjelenni, akitől sosem féltél, hanem a dédid nevében egy démon, és meg fog vezetni, és utána nagyon meggyötör! A holtak nem járhatnak vissza, viszont minden, a túlvilág felé nyitó próbálkozásra azonnal "ráharap" egy egy gonosz szellem, akinek ez a hívás kellett ahhoz, hogy átjárhasson az anyagi világba!
2012. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!