Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt vagy hallucináltam?!

Neonzorr:) kérdése:

Szellem volt vagy hallucináltam?!

Figyelt kérdés

Kicsit régebben volt már valahogy tavaly nyáron. Egyik reggel felkeltem és rosszul éreztem magam..mintha valaki figyelne. És amikor kinyitottam a szemem és elforítottam fejem láttam hogy egy ember alakú fekete valami áll mellettem.És teljesen ember alakja volt. Egy kicsit figyelt pár másodpercig "néztük" egymást(Nem volt se szeme se semmi csak egy fekete alak volt). aztán elkezdett futni(ilyen sötét "árnyat" vagy olyasmit "húzott" maga után). Én ijedtemben felpattantam és utána mentem. A fürdő szobába futott be és ott rögtön a tükör felé ment.Aznap nagyon rosszul éreztem magam és reggel remegtem is egy kicsit.Mi volt vagy mi lehetett ez.?! A mai napig foglalkoztat a kérdés de nem találtam ehhez hasonlót.


A "Trollok"-nak és az unatkozó embereknek.:nem voltam se berúgva se nem a "Big Foot" volt..se ehhez hasonló lény..és biztos hogy nem álmodtam. Nem is alva jártam mert teljesen eszemnél voltam.



2012. febr. 10. 17:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Tükrökkel a démonok 'közlekednek' a mendemondák szerint, de halál esetén(a népi tévhiedelemvilág szerint), ha tükörbe nézel átkerülhet a lelked a 'tükrök világába', erről 2 film is volt, viszont nem jöhet onnét ki a lélek, szóval biztosan nem szellem volt, ha tükörbe ment.
2012. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
elég ilyesztő :S én multkor mikor felébredtem, kinyitottam a szemem, igaz kicsit csipás volt :D, igen az, 1-2 másodpercig egy elég hosszú hajú sötét halvány női árnyékot láttam az ágyamtól kb 1 méterre, majd mikor pislogtam egyet eltűnt.. akkor nem ilyedtem meg, csak aztán egy nappal kb..
2012. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Azt mondjuk még megjegyezném, hogy azt gondolhatnánk hogy csak beképzelted, de a képzeleted után csak nem futsz a fürdőszobáig.. nemtudom mi lehetett :\ midnenesetre ha még történik ilyen veled nézetsd meg nem e agy daganatod van vagy valami..
2012. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Napkiraly ***** válasza:
Énis valami ijesztő dologra tippelnék, de ha csak egyszer járt nálad ne aggódj szerintem
2012. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem nincs agydaganatom..teljesen épp vagyok.:D És utána is volt 1-2 ilyen ijesztőbb dolog.
2012. febr. 11. 07:50
 6/26 Napkiraly ***** válasza:
konkrétan?
2012. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem igazán emlékszem rájuk. Azt tudom h néha éjszakánként felébredek hajnalban és érzem h valaik erősen figyel és rosszat akar nekem. De megfordulni meg nem merek mert elkap a rettegés és remegek. Meg még hasonló apróságok amikre nem igazán emlékszem.
2012. febr. 11. 11:02
 8/26 Napkiraly ***** válasza:

Nem tudom mennyire laksz egyedül, de gondoltál arra, hogy az átjárót (tükör) megszüntesd? Hülyén néz ki egy fürdőszoba tükör nélkül, tudom, illetve nehéz elmagyarázni a családtagoknak, de valamilyen okból egy időre elvihetnéd otthonról a tükröt. Ha diák vagy, akkor valamilyen iskolai programhoz kell elvinned, ha dolgozol, akkor a munkahelyeden van rá szükség, de csak pár napra (aztán pár hét lesz belőle). Kiviszed valami tárolóba, raktárba, akárhova, és pár hétig megnézed történik-e ilyesmi.

Ha pedig érzed a jelenlétét imádkozz Istenhez, hogy űzze el mellőled a rosszakat és küldje el az angyalok seregét. És hívd imában az angyalokat. Utána gondolj a rossz lényre és kérd meg udvariasan hogy távozzon, mivel nem hívtad. A kérdésben leírtak alapján amikor néztétek egymást közölni akarta veled, hogy ő ott van. Valószínűleg az energiáidat szívja, a félelmedből nyer erőt.

2012. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Napkiraly ***** válasza:
Ha a tükör eltávolítása segít, akkor egy ideig tükör nélkül kéne hagyni a fürdőszobát, utána pedig egy új tükröt venni (hátha a régi tehet róla). Ha újrakezdődik az új tükörrel, akkor kénytelen vagy tükör nélkül élni
2012. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igen az a gond hogy diák vagyok. És a szüleim nem hisznek az ilyesmiben. Apa le is ordítana ha elkezdeném kihurcolászni a tükröket..mert ő nem hogy nem hisz..ő utálja az ilyesféle dolgokat. A filmekre meg ilyesmikre fogja. Amikor pedig felkeltem és néztük egymást akkor mielőtt el futott azelőtt sóhajtott egy nagyot. Nem tudom hogy ez számít-e valamit de nekem elég furcsa volt.Mivel hívő iskolába járok ezért néha néha szoktam imádkozni. És nemtudom hogy a lakásba van-e még. Nem adott még olyan jelet mostanában hogy következtethetnék. Mondjuk ma reggel elég furcsa volt. Fűtjük rendesen a házat és teljesen hideg lvegő járta át a házat. Eléggé rémisztő volt. Mivel a tükröket nem vihetem sehova nem tudom mit cselekedjek. Meg mivel fiatal vagyok nem tudom hogy érdemes-e és kihez kéne fordulni. Mert ugye a szüleim csak röhögnek rajta és én magam se tudom hogy ittvan-e még.:/
2012. febr. 11. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!