Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem volt vagy hallucináltam?!

Neonzorr:) kérdése:

Szellem volt vagy hallucináltam?!

Figyelt kérdés

Kicsit régebben volt már valahogy tavaly nyáron. Egyik reggel felkeltem és rosszul éreztem magam..mintha valaki figyelne. És amikor kinyitottam a szemem és elforítottam fejem láttam hogy egy ember alakú fekete valami áll mellettem.És teljesen ember alakja volt. Egy kicsit figyelt pár másodpercig "néztük" egymást(Nem volt se szeme se semmi csak egy fekete alak volt). aztán elkezdett futni(ilyen sötét "árnyat" vagy olyasmit "húzott" maga után). Én ijedtemben felpattantam és utána mentem. A fürdő szobába futott be és ott rögtön a tükör felé ment.Aznap nagyon rosszul éreztem magam és reggel remegtem is egy kicsit.Mi volt vagy mi lehetett ez.?! A mai napig foglalkoztat a kérdés de nem találtam ehhez hasonlót.


A "Trollok"-nak és az unatkozó embereknek.:nem voltam se berúgva se nem a "Big Foot" volt..se ehhez hasonló lény..és biztos hogy nem álmodtam. Nem is alva jártam mert teljesen eszemnél voltam.



2012. febr. 10. 17:18
1 2 3
 11/26 Napkiraly ***** válasza:

Hanyagold a tükör témát nekik egy ideig, aztán mondd azt pár hónap múlva, hogy az iskolában kimittud / csillag születik / megaxar, vagy akármi lesz és kell díszletnek, mert a tévémacit fogod eljátszani, ezért hadd vihesd el, becsszóra majd hozod. Így kivonhatod egy időre a forgalomból a tükröt. Imádkozz többet és ne nagyon beszélj szerintem erről senkinek, csak akiben nagyon megbízol (hülyének fognak nézni). Ha nem menne a dolog, nézd meg hogyan van rögzítve a tükör és lazítsd meg a rögzítését amikor nincs senki otthon (esetleg mindig lazíthatsz rajta kicsit, előbb-utóbb le fog esni és összetörik. Nem olcsó és jó megoldás, de így egy időre nélkülözheted.

A hideg fuvallat nem biztos hogy összefüggésben van a dologgal, ha régi ablakaid vannak áthúz a hideg, azt is érezheted.

2012. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Napkiraly ***** válasza:

Kis irodalom, tükrökről:


[link]

[link]

2012. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Napkiraly ***** válasza:

[link]


itt még némi ellenszert is olvashatsz

2012. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Napkirály. NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM.! :) te biztosan érthetsz ezekhez. És nem akarok gyávának tűnni de nem szeretném, nem merem kipróbálni ezeket a dolgokat hogy rajzoljunk négyszögeket és rakjuk szét a szobában.:/ Mivel nem akarok se bolondnak tűnni..és leginkább hogy ne hergeljem fel a szellemet/démont ha még itt van egyáltalán. És a gond pedig az hogy van vagy 3 tükrünk. És abból 2 polcos,akasztós beépített tükör meg van egy régebbi kopott tükör csak úgy magába. az csak fel van rakva. Szóval nem nagyon tudok mit csinálni. Elolvastam amiket küldtél. Anyáék meg röhejesnek tartják hogy hívjunk bárkit is a házhoz. Szóval marad az,hogy várom mi lesz.:/ Vagy talán kipróbálom a leírtakat. Pár napja raktam szélcsengőt a szobámba. Nem tudom hogy annak van-e jelentősége házon belül(Ying-Jang-os.:D). És még amit elfelejtettem leírni. Van egy kutyám is. A mellettem lévő helységben szokott aludni.(A szobámmal 1 fala van a fészerünknek. És van egy vakablak amiről igen csak átszűrődnek a hangok,zajok.) Na szóval a kutyám is szokott nyüszíteni. Van amikor arra kelek fel és elkap valami rossz érzés,félelem. Nem tudom hogy ez összefüggésben van-e. Bár sok helyen olvastam hogy a szélcsengő és a kutya jelzi ha szellem van a közelben,házban. És még valami. Az előttünk itt lakók eléggé csak furák és hanyagok voltak. Van az udvarban eltemetve egy kutya. Koporsóban. Nem is mélyen. Külön meg is kértek minket hogy ne háborgassuk,ne ássuk ki stb..mert nagyon szerették azt a kutyát.Volt itt régen egy barátunk aki elméletileg kitanulta ezeknek a szellemes cuccoknak az "alapjait". Ő mondta hogy nincs semmi rossz akaró a házban. És a kutya sem. Meg hogy a halott lélek a halált követő 30 napon eltávozik. (már akkor is rossz érzésem volt amikor beköltöztünk..féltem meg egy jó pár rossz érzésem volt azért kértem meg anyát hogy hívjuk ide a barátunkat és mondja el ha van valami mert rosszul érzem magam).Mondjuk ez pár évvel ezelőtt volt ideköltözésünk után egy héttel. Akkor is csak annyit csinált hogy bejött körül nézett olyan arcot vágott mintha meglepődött volna és gyorsan mondta hogy nincs semmi gond és bement a konyhánkba..azóta történt a pár furcsaság. Szóval nemtudom hogy az eltemetett kutyához van-e akármi köze.
2012. febr. 11. 13:23
 15/26 Napkiraly ***** válasza:
Kutyához biztos nincs szerintem, állatok tömegeinek holtteste van mindenfelé (mi lehet mondjuk egy vágóhídon), ezt kizárnám. Én a fürdőszobai tükörre fókuszálnék a helyedben. Milyen tükör, valami régi darab? Ott volt mielőtt odaköltöztetek, vagy ti vittétek magatokkal? A kelta fonat ajtófélfára akasztása nem feltűnő, és nem is igazán igényel magyarázatot (kaptad valakitől, ezért van nálad), de ha négyzeteket rajzolsz egy lapra, azt is elég csak lefekvés előtt kitenned és akkor nem kell megmagyaráznod
2012. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igen már ideköltözésünk előtt itt volt. Régi darab. De a szellem/démon nem abba ment bele mert az az ajtóval szembe van hanem ami balra van. Mert a fürdőbe van 2 tükör az előszobába pedig 1. És majd kipróbálom ezt a négyzetes megoldást. Csak attól félek hogy ha ettől mérges lesz a szellem. Mert ha ennyire kibírtam venni meg ennyire látszott akkor elég erős és gonosz lehet..főleg h fekete.Csak az a baj hogy nem értek hozzá. Szerintem már itt sincs. De majd estére kipróbálom a négyszöges megoldást. Hátha jobban alszok és nemlesznek rossz érzések.
2012. febr. 11. 16:10
 17/26 Napkiraly ***** válasza:

A fotnos hogy bízz a négyzetekben. Ha nem megy, akkor keress a neten egy ilyen kelta fonat képét, rajzold le eg papírra és tedd ki azt az ajtófélfára. Ha két tükör van, akkor amelyikbe belement, azt kellene elintézned. Az milyen tükör?

Egyszer láttam 3 hasonló lényt, igaz akkor én mentem az ő dimenziójukba (testen kívüli állapot), ijesztőek voltak és latinul beszéltek visszafelé. El tudom képzelni.

2012. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Édes gyerekeim! Ha valaki ismét arra vetemedik, hogy az "ijesztő"-t ly-al írja, számíthat rá, hogy holnapután éjjel 0:30 és 2:43 között teljes menetfelszerelésben ott leszek nála..KÍSÉRTENI! Rettenetesborzasztófélelmetes vagyok ám! Hát még a kacajom! Maqgam is megiJedek tőle:-)!

Üdv:

a Vasorrú Bába (lánykori nevén BABA JAGA: no, keressetek csak utána szaporán, melyik európai nép mesevilágában vagyok az egyik főszereplő? Két legyet egy csapással: tanultok is vele, meg addig sincs érkezéstek...borzongani:-)

2012. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Jaaj, bocsi! Micsoda boszi az, aki így általánosít?! Csak CICANACI2 van veszélyben: ő is csak akkor, ha nem ijedne el az "ilyesztő"-től:-)
2012. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Ez nem beszélt. Csak sóhajtott egyet. A tükör pedig polcos,lámpás tükör. 3 ajtós. 1 egyszárnyú ablak és egy pár 2 szárnyú. De tavaly óta nem láttam. Csak akkor az egyszer akkor is eltűnt. Szerintem örökre. Beszéltem erről a szüleimnek is. Kivételesen nem röhögtek ki és nem hivatkoztak a filmekre sem. Mondták hogy ha csak egyszer jelent meg és azóta nem akkor nincs gond. Ha majd visszajön esetleg akkor kidobjuk a tükröt. És ők is azt mondták hogy négyzetekkel még ne védjem magam. Nehogy feldühítsük a szellemet/démont ha még itt van vagy akármi. Várok még és kész. Azt a pár éjszakát meg szerintem kibírom.
2012. febr. 11. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!