Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elképzelhető, hogy kommunikálo...

Elképzelhető, hogy kommunikálok a halott kutyámmal?

Figyelt kérdés

Ma 2 hónapja, h elment. Sokat nézem a fényképeit, és olyan, mintha beszélne hozzám. Nem szavakkal, mint két ember, de érzem, hogy néha tanácsot ad, vagy rövid mondatokban pár percig beszélek is vele. És egyik reggel mintha láttam is volta, aztán mintha elszaladt volna. Lehet, h itt van még, vagy csak nem tudom elengedni?

15/L (Ma lett volna 2 éves, rottweiler)


2012. febr. 13. 04:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy amikor "láttam" (vagy látni véltem), és elszaladt, inkább elhomályosult/elmosódott, vagy nem is tudom, hogy mondjam... Szóval nem csak egyszerűen "elszaladt".
2012. febr. 13. 05:16
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el, ő már jó helyen van. Embereknél azt mondják tényleg van ilyen, hogy ha valakit nem akarsz elengedni halála után, "itt ragad a lelke", és addig nem nyugodhat békében, még el nem engedik. Kutyáknál nem tudom hogy működik, de mivel azt mondják a kutya az ember legjobb barátja, így gondolom előfordulhat.

Fel a fejjel, tudom nagyon rossz most, én is veszítettem már el nem egy állatkám. Én úgy vigasztaltam magam, hogy szereztem egy másikat, és mivel kölyökkutyus, sokat kell vele törődni, így nem csak a volt kutyusodra fogsz gondolni.A mai napig megkönnyezem, ha látom a fényképeit, de vigasztal hogy legalább egy picivel tovább élhetett.( Lényegében, korcs kutyus volt, akit a piacról mentettem meg a gazdája elől, aki közölte, hogy ha ma nem fogynak el a kiskutyák, lealtatja azokat akik megmaradtak. Még 3 évet lehúzhatott velem, szerettem...)

2012. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sajnos új kutyám nem lehet... :(
2012. febr. 13. 06:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Kommunikáció az állatokkal igenis lehetséges, csak ahhoz kell tapasztalat, és magas spirituális szinten kell lenni, tulajdonképpen össze kell olvadni magával az állattal.
2012. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira szomorú ilyet olvasni, hogy ennyire fiatalon elment a kutyusod. Ez nem normális, hisz egy nagytestű kutya is 8-9 évet kéne, hogy éljen alaphangon. Amúgy ha nagyon összehangolódtatok lelkiekben, akkor el tudom képzelni. A mai tudásunk alapján fizikai szempontból nem tudjuk ezt hova tenni, de megértem az érzéseidet.
2012. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem igazán. alapból, még élő korában sem elképzelhető, így meg halottan.. hátnemistudom.
2012. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha nem lehet másik kutyusod, akkor valami kisebb állatkába gondolkozz. Tengerimalac, hörcsög, vadászgörény, vagy akár cica, nyuszi, valamelyest segíteni fog. Remélem hamar túl leszel rajta. :( Nem tudom milyen állatok nélkül élni,mert jómagam is állatbarát vagyok, nekem mindig volt cica+kutya, és ezek mellé volt hogy volt tengerimalacom,teknősöm,hörcsögöm, nyuszim, sőt még egerem is. Esetleg valami baráthoz átmenni ahol van kutyus, és őt dédelgetni picit:( Jobbulást!
2012. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!