Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért álmodok állandóan a...

Barbi5110 kérdése:

Miért álmodok állandóan a halott nagymamáimmal és mire véljem a nekem küldött jeleket?

Figyelt kérdés

1 éve halt meg mind a 2 nagymamám akik nagyon hiányoznak !Azóta minden éjjel velük álmodok. Kb. 2 hete furcsa dolgokat tapasztalok éjjelente. A tv n van egy zöld üzembe helyezési gomb. Remélem tudjátok miről van szó , az elkezd mozogni minden éjjel. Tudom hogy most hülyének néztek de ez így igaz.

A másik dolog a furcsa hangok és az árnyékok éjjel.

Nem tudom mire gondoljak. Ha valaki tud segítsen!

KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT ELŐRE IS!!!!


2011. febr. 24. 16:25
 1/4 anonim válasza:
nekem a nagypapám halt meg évekkel ezelőtt, eddig 2x jelent meg álmomban, mindkétszer változásra figyelmeztetett. jó lenne tudni hogy miket szoktál álmodni a mamáiddal, mert az hogy mozog a fény, hangokat hallasz és árnyékokat látsz elég kevés ahhoz hogy erre bármit is lehessen mondani. :)
2011. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez elég összetett jelenség, nem biztos hogy a nagymamáid lelkei azok, lehet csak a saját hiányérzeted, bánatod és gyászod asztrális kivetülései.

Két megoldás létezik. Ha az előbb felvázolt jelenség van, akkor ezen úgy tudsz segíteni, hogy elengeded őket.

Ebben tudok segíteni ha gondolod és elmagyarázni néhány dolgot a halállal kapcsolatban, ha magadtól nem megy. Második lehetőség, hogy tényleg ő / ők azok akkor az egy kissé problémás, ez azt jelenti hogy nem tudnak elszakadni az anyagi léttől, ez esetben meg kell kérned őket hogy menjenek el. Semmilyen szeánszot és egyéb hókuszpókuszt nem igényel a dolog, egyszerűen meditálj kicsit, és próbáld meg elmondani nekik hogy menjenek tovább békével, várja őket az új megtestesülésük, folytatniuk kell létciklusukat a fejlődésük érdekében. Remélem segítettem.


Marivs

2011. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Marivs


Írd meg a skype címed felveszlek!

viki5110@gmail.com ra várom.

2011. febr. 24. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem haszálok skype-ot, az e-mail címem pedig nem publikus, bocsi. Ha kérdésed van tedd fel itt nyugodtan, lehet másoknak is segíthetünk a válasszal.
2011. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!