Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen lehetséges? Láttam a...

Ilyen lehetséges? Láttam a halott tanáromat!

Figyelt kérdés
Múltkor a buszon utaztam,és láttam a nem rég elhunyt tanáromat!Oda akartam menni hozzá köszönni,de sajnos leszállt,még mielőtt odaértem volna!Ilyen lehetséges?Nagyon félek!És nem álmodtam,még mielőtt valaki azt írná,és nem is szívtam semmit!
2011. jan. 25. 16:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
lehet h láttál valakit aki nagyon hasonlitott rá
2011. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

szerintem is ez lehetett az ok.és annyira azt akartad hinni,h őt látod,h elhitted

/nem tudom érthető-e/

2011. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Képzelődsz. Üldözési mániád van. Lehet rossz voltál, és most a szelleme kísért, hahahahahhhhh, jól vigyázz mikor reggel felébredsz és kinyitod a csikorgó szekrényajtót! Ott fog a zoknik mögül lesni rád!
2011. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
de egy bunkó vagy.../utolsó/
2011. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
ha te biztosan tudod, hogy meghalt a tanárod, és tényegesen megláttad volna a buszon, akkor rohadtul megijedtél volna és biztos, hogy meg nem fordul a fejedben, hogy odamenjél hozzá.
2011. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Utolsónál a pont. :)
2011. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

hogyne lenne lehetséges? ne butáskodj. gyakran használják hullák a bkv-t. bár asszem nekik vmi emeltárú jegyet kell venniük. megjegyzem, elég nagy felelőtlenség, mert halálra ilyeszthetnek valakit. most a parlamentben is folynak erről viták, hogy hogyan lehetne orvosolni a helyzetet. a pozitívuma, hogy ha egy szellem ül az egyik ülésen, fel se kell állnia, mert csak ráülsz, és ketten kényelmesen elfértek. de vigyázniuk is kell, mert kieshetnek a kanyarban a falon keresztül.


vagy nem egészen értem milyen választ vársz egy ilyen GYÖKÉR kérdésre

2011. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Sztem csak full hasonlított a tanárodra és azt hitted ő az, mert messze volt tőled.
2011. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
25%
hehe...."zoknis" kommentálós xD..... nagy vagy....xDDDD
2011. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Vagy képzelődtél vagy totál hasonlított a személy az elhunyt tanárodra ... Ez a 2 variáció lehet több nem... Ha mégis a szelleme lett volna a tanárodnak , akkor miért utazott volna a buszon ? Ha bele gondolsz 1 kicsit jobban meg találod a választ hogy ez butaság :) Szóval képzelődtél vagy pedig totál hasonlított a tanárodra az illető.
2011. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!