Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kitud szellemet idézni? . Ez...

Elena95 kérdése:

Kitud szellemet idézni? . Ez most komoly

Figyelt kérdés
Szeretnék már régóta szellemet idézni de komoly emberek kellenek akiknek sikerült és segitenének nekem.Anyukámat akarom megidézni ,régebben probálkoztunk de voltak olyan barataim akik beparáztak en meg mondtam h ugy nem csinalom meg ,nehogy valami baajlegyen,én szoltam nekik hogyha paraznak menjenek el mert az nemjoo...de aztan nem csinaltam meg ...ugyh.segitseg kene h biztos legyen ..csak ketten leszünk.brnommel..:)
2012. márc. 1. 11:26
 1/10 SlenderMan -okos- ***** válasza:
Én tudok. Most komolyan.
2012. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
89%
Én korunk nagy szellemei közül igen sokat tudok idézni.
2012. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp kísérteni akarjátok a sorsot, akkor forduljatok szakemberhez. Egyedül semmiképpen se vágjatok bele. Persze ha szakemberhez is fordultok, akkor sem biztos, hogy nem a csaló fajtát fogjátok ki, és rosszul sül el a dolog.

A szellemek nem szeretik, ha zavarják őket. Sokuk nem barátságos, hanem kifejezetten bántani, ártani akar. Szóval hozzáértő nélkül ne álljatok neki a dolognak; közel sem biztos, hogy édesanyád szelleme fog eljönni. Nagy valószínűséggel valami más, és ha itt ragad, az nagyon rossz lesz.

2012. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Emberek ti normálisok vagytok????
2012. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
1-2 babkonzerv elfogyasztása után csokrostul idézem a szellenteket.
2012. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Olvass és nézz utána mindennek ami szellemekkel, reinkarnációval és az élettel foglalkozik a halál után. Próbáld megérteni és megemészteni a dolgokat és ne hidd el a sok maszlagot. Nekünk akik itt élünk a földön nincs dolgunk a holtakkal, ez egy mellékvágány. Nekünk itt, az életben vannak dolgaink, ha nem így lenne nem itt lennénk.
2012. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mónih ***** válasza:

Figyeljetek,Ez nem játék!


Bármi baj lehet...És ha valami rossz jön rátok,az nem hagy békén,míg bosszút nem áll,hogy megzavartátok a nyugalmát!

2012. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez veszélyes.Nem szabad szellemet idézni.
2012. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon kéne, mert lehet hogy egy rossz-indulatú szellemet idézel meg akkor nagy baj lesz! (Saját bőrömön tapasztaltam)
2013. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kennen válasza:

Szia!


Sikerült végül a szellemidézés?

2016. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!