Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veled történt már valami...

Veled történt már valami természetfeletti? FŐLEG szellemekkel/szellem való találkozás?

Figyelt kérdés
ha igen oszd meg a történeted! senkit nem nézek hülyének! én is hiszek a szellemekbe, velem is történt már ilyen.történetem is van. DE MOST A SAJÁTODRA LENNEÉK kíváncsi

2012. márc. 3. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én gyakran találkozok szellemekkel. Éjszaka odajönnek, mert olyan a lakásunk.
2012. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én beszéltem régen szellemekkel...
2012. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha, 3/12 ez vicces! en is ilyenekre szoktam gondolni :) ;)
2012. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Varga László65 válasza:
nekem volt már meghalt a papám és azota valaki mindig kővet és véd csak nem tudom hogylépjek velekapcsolatba na itt a tőrténetem: Egyszer haverommal bicigliztünk és nem volt fékem ott volt a saroknál egy auto és nem tudtam fékezni és valami megálitott és nem tudom mi volt az nem tudnátok segiteni?
2012. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kocsis Anett ***** válasza:

nekem 3 dolog volt amitől beparáztam nagyon


1.este nem tudom hány órakor egyedül maradtam a lakásban , és hirtelen a nevemen szólít valaki (én a dédi nagyimra gondoltam)


2.ez akutyámmal történt , de én akkor nagyon megijedtem , hogy ki akarja megsimogatni a kutyám(mindig ha valaki simogatni akarná , Törpi morog/ugat és elugrik , ekkor én hátra ugrottam akkor amikor a kis kutyám is


3.fürdés után bementem anyához a konyhába , és be volt hajtva az ajtó , mert épp festette a falat , egyszer csak valaki kopog a konyha ajtón , anya kinyitotta és nem volt ott senki (van húgom de ő aludt mint a bunda) , én szellemre tippeltem akkor


mostanában meg negatív energiát érzek éjjel nappal, úgy érzem mintha valaki figyelne

2012. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

sok durva történik veletek :/

köszönöm a válaszaitokat!

2012. jún. 29. 11:58
 17/18 requiem102 ***** válasza:

Én sok élményem volt ilyen lényekkel kapcsolatban.

Volt hogy az ágyamat verte,meg kopogott csatoggott a szobában a szellem, meg átrendezte kicsit a szobámat, megpróbált bele menni a fejembe. Állandó lépések a szobában, lépcsőn. Vagy ha olyan az energiám látom is őket. Halottam a hangját. Stb..

Éreztem a mai napig is ha van valaki, olyan mintha pókhálón mennél át, olyan érzés ha átmész egy lényen. Komoly dolgok ezek feleslegesen nem szabad bolygatni semmit se.

De ha nyugodan maradsz és nem parázol elmennek, én is paráztam annál jobbban jöttek. Volt olan aludtunk és belevert az ágyamba ahol ludtam, meg birizgálta a hajamat. De végsősoron nem foglalkozol akkor elmennek. Nem kell parázni

2012. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem mindig csak rémálmaim vannak. Mondjuk elég morbid csaj vagyok, szóval nem csodálom. xD

Egyszer történt velem is valami fura, ami nem tudom, álom volt-e, vagy mi:

Szerintem amúgy félálomba lehettem, vagy nem is tudom. A fal felé fordulva aludtam. Elég nagy az ágyam, azaz úgy két vékonyabb ember elfér benne, de amúgy nem kétszemélyes ágy. Én meg mindig egy kis területen alszok, jó közel a falhoz. Na, szóval az oldalamon feküdtem, amikor hirtelen azt éreztem, mintha az ágy szabadon levő részére lehuppanna mellém valaki. Mondanom se kell, rohadtul megijedtem. De tényleg fél álomba lehettem, mert hirtelen rémületembe, ledobtam magamról a takarót, és eszemet vesztve talpra pattantam az ágyam mellet, és vagy ötször körbenéztem a szobámba, hogy mi a halál folyik itt, készülve arra, hogy bármi is volt ez, én letépem a fejét... xD

Vicces, mert amúgy, ha máskor mondjuk rémálomból ébredek fel egy picit, eszem ágába sincs kibújni a takaró alól. (Tudjátok, a takaró megvéd mindentől... xD)

Azóta se volt velem ilyen hülyeség, remélem nem is lesz, mert ettől az egytől is majd' megállt a szívem.

2013. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!