Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok olyan könyvet ami...

Tudtok olyan könyvet ami természetfeletti lényekről szól?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amiben nagyon ilyesztő történetek vannak.
2012. márc. 3. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy magyar. Az iró egy 18adik században élt szerzetes. Különféle valós történeteket ír le elsősorban Magyarországról ahol természetfeletti lények jelentek meg. Szellemek, vámpírok ez a két téma ami nagyon megy a könyvben. Ezenkívül leírja, hogy ismerték fel a vámpírt vagy szellemet és a korabeli tudományos és vallási nézőpontból próbál rá logikus magyarázatot találni. nagyon érdekes volt.Olvasd csak el.

Azért mert egy egyházi ember írta nem vallási vagy vallásra nevelő írása van. Sőt. ha ilyen lenne én SE OLVASTAM VOLNA EL.

2012. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a sellő megfelel, ismerem a RIO klozipolt.

Nagyon érdekes, de lehet, hogy nem értenéd, mert jumi nyelven van. Az nem ijesztő, inkább vicces.

2012. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dorina90 ***** válasza:

Diana Cooper Unikornisok csodája

Állítólag arról szól hogy hogyan találhatod meg a saját unikornisodat...

2013. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Dean R. Koontz - Rossz hely van még egy jó könyve ,ez nem természetfeletti, és nem olyan , ijesztő,de én szeretem...Rettegés
2013. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!