Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy a házban...

Lehetséges, hogy a házban szellem jár?

Figyelt kérdés
2 nap alatt már a 3. égő mondja fel a szolgálatot, pedig nem voltak régiek. Lehetséges, hogy a házat egy energiára szomjazó kísértet vagy démon járja? Ha igen még korai vagy már késő szakembert hívni?
2012. jan. 8. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
XD az égők egy idő múlva tönkremennek :D
2012. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 horrendas ambages ca ***** válasza:
valószínübb,hogy a vezetékeknek járt le a szavatosságuk aztán kisülések,meg egyebek amik ilyekor történnek,vannak most éppen terítéken.
2012. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már minden hülyeségnek nevet adtok?
2012. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Napkiraly ***** válasza:
Feszültségingadozás van a házadban, nézd át a padláson a dobozokat, könnyen lehet, hogy valami nagyon nincs rendben! Időnként rövidre zár, áthúz, vagy ilyesmi. Ha aluminiumkábel vagy kátrányos szigetelésű régi réz, akkor bármi előfordulhat.
2012. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én személy szerint hiszek a szellemekben (inkább fogalmazzunk úgy, hogy az itt ragadt lelkekben), a démonokban azonban nem. Ha esetleg úgy is van ahogy mondod, és valóban szellem teszi tönkre az izzókat, fiikailag akkor sem fog esni semmi bajod: )
2012. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Inkább valószínű valamilyen vezetékes hiba, vagy túlfeszültség, ahogy mondták, nem árt utánajárni, mert egy tv, vagy számítógép érzékenyebb ezekre.


Mindenesetre, engem felb*szna ha egy szellem kiégetné az izzóimat, szórakozzon máshol...

2012. jan. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tanulság: nem kell Tescos Égőt venni!
2012. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem hiszem hogy ez szellem.


Utolsó válaszoló: nekem a Tesco-s égőm már sok ideje húzza :D. Ne szidd!

2012. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 darkgirlrosetta ***** válasza:
Háááát,szerintem inkább van nálad biztosítékhiba,vagy valami más áramköri bizbasz. Szellemről majd akkor beszélj,ha fura dolgokat látsz,oda nem illő zajokat vagy hangokat hallasz,az égőiden kívül más tárgyakkal is érdekes dolgok történnek,vagy mindez egyszerre. Kicsit még korai lenne szellemről beszélni,csak mert az Auchanban "óccsóéé" nem kapni jó égőt.
2012. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De igen, a szellemek azzal szórakoznak, hogy kiegetik az egőket
2012. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!