Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik Isten? Imádkozzak?

Létezik Isten? Imádkozzak?

Figyelt kérdés
Nem tudom sem a létét, sem a hiányát bebizonyítani. Többféle vallás van, más-más Istenben és túlvilágban hisznek...
2010. nov. 27. 15:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ezt magadban a lelkedben kell eldönteni.Menj el 1X templomba és probáld meg hogy hiszele benne :)
2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
és szerinted más be tudja bizonyítani? Nem fogsz olyan választ kapni, hogy "igen létezik, tegnap kávéztam vele" ..
2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
32%
Én tegnap kávéztam vele :D cukor nélkül szereti. Amúgy elég komplex magyarázatot fogsz majd kapni lastoneleft-től. Elmondanám mit mondott ő a múltkor erről de nem tudom szó szerint idézni ;)
2010. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
Hit kérdése, ki miben és miben nem hisz.
2010. nov. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak az a kérdés, hogy higgyek vagy ne higgyek? Ti hogy vagytok ezzel?
2010. nov. 27. 16:12
 6/41 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom, hogy a keresztény isten is létezik, ahogyan több más isten is, de nem imádkozom főként nem hozzá.

Én magamban hiszek, a saját teremtő, átalakító erőmben, és nincs semmi kedvem ahhoz, hogy egy idegen lény befolyásoljon, vagy tegyen meg olyasmit értem, amit én is meg tudok tenni, pláne nem örök szolgaság vagy egyéb gátló tényező mellett.


szerintem próbáld meg felfedezni a saját belső erődet :)

2010. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

A hívők azt mondják, bizonyítsák be, hogy nme látezik, majd akkor elhiszik. Az ateisták azt, hogy bizonyítsák be a létezését, majd akkor fognak hinni benne.


Egyik sem sikerült máig. Hogy hiszel-e benne, vagy nem, csak rajtad múlik, és senki nem döntheti el helyette.

2010. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
10%

Isten valójában benned él.

Nézd meg Katy Perry Firework című számát, abból rájöhetsz.


Üdv: egy ateista

2010. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
0%
16:22 :D
2010. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
51%

Igen, létezem.


Isten

2010. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!