Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy találkozhatnék egy...

Hogy találkozhatnék egy vámpírral?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni mik igazak a mesékből.

Hiába irtok olyanokat, hogy nem létezek vámpírok, mert nem fogom elolvasni az ilyen válaszokat.Előre is köszi.



2012. márc. 25. 11:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Dracula gróf vagyok, és nagyon is valódi!

Kedves kérdező, ha gondolod privátban elküldöm a számom, és találkozhatunk.

Tényleg igazi vagyok, de most mennem kell, mert mindjárt villanyoltás, és még jön a fehér köpenyes úriember beadni a gyógyszerem.

Dracula voltam, sziasztok!

2012. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 M@x ***** válasza:
Szerintem a csillámfszlámák meg a rézfszúbaglyok háborúznak ._. de ez titok... :O
2012. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Tedzsasri ***** válasza:
33%

NE haragudj ,h ezt irom de beteges vagyaid vannak.

Sajnos vampirok leteznek, de nem ugy ahogy mi elkepzeljuk,es misztikus erovel rendelkeznek.

VIGYAZZ,NAGYON VIGYAZZ!!!

Verd ki a fejedbol ezeket a gondolatokat,nem jo ilyen filmeket nezni.

A Bhagavad Gita mindenre valaszt ad,es abban az is le van irva,h amit imadsz,akit imadsz, halalod utan oda fogsz kerulni.

Mert a lelket a vagyai viszik miutan elhagyja a testet.


MEG A VEGEN FELEBREDSZ A VAMPIROK KOZOTT....a kovetkezo eletedben.

2012. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok ember vágy arra hogy gazdag legyen, mégsem lesz mindenki gazdag ha van reinkarnáció, de ki tudja?
2012. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%
A Vámpiroknak friss szűz vér kell. Miután a "Szűz tini lány" veszélyeztetett faj lett,és csak vadász engedélyel lehet 3 évente fogni elszórva párat,mind éhendöglött.
2012. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha akarsz egy vámpírral találkozni, sztem menj el Erdélybe, de megyek veled, mert én is akarok látni egyet! *-*

Szóval mikor érsz rá?

2012. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 M@x ***** válasza:
100%
Szerintem a szűz tini lány fogalma mára már egyenlő komolyságú a kapanyányimonyókkal... :DDD
2012. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
50%
Én teljesen egyetértek veled télleg léteznek vámpírok!Képzel tegnap találkoztam Edwardal! Ha akarod téged is bemutatlak neki!
2012. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

jól sejtem, hogy már megin' az a szájbavert Alkonyat van a dologban?


#6

ez kib@szott kemény.

2012. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyertek nyugodtan Erdélybe, szívesen látunk, de vámpírt nem fogtok látni azt garantálom (viszont ha Vlad Ţepeş-hez kötődő helyeket akartok látni, akkor ajánlom Segesvárt és a törcsvári Bran kastélyt).
2012. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!