Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ilyen megtörténhet?

Ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés
Egyik barátnõm nagynénje meghalt, aki anyukája testvére. A temetés utáni este tv- t nézett az anyukája. A tv- s szekrény mellett van egy fotel. A fotel megpördült és benne ült a nagynéni. Ezt csak az anyuka látta, azt állította a barátnõm h anyja azt mesélte, hogy ez az egész 1-2 pillanatig tartott. Ilyen megtöryénhet? Én nem hiszek benne, de ami elgondolkoztat az az hogy barátnõm anyja azóta csak villany mellett mer aludni, pedig õ aztán nem egy félõs nõ!

2012. márc. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. De vannak véletlenek. Anyukám temetésének az éjszakáján megindultak a könyvek a fejem fölötti polcon. Egy kis bonszai dísz le is esett, amit reggel megtaláltam a konvektor alatt. Se előtte, se azóta ilyet nem tapasztaltam. Vicceltünk anyukámmal, hogy majd megüzeni, milyen odafent. De mit akart volna ezzel üzenni? Ez csak véletlen volt.

Érzéki csalódásom viszont nekem is van. Operálták a szememet, műanyag lencse van beépítve. Ha hirtelen felkapcsolom a villanyt, esküszöm, hogy látom, ahogy egy 200 forintos nagyságú fekete, szőrös pók araszol előre a bútoron. Annyira élethű, hogy már volt, amikor odacsaptam - persze tudom is hogy nincs ott semmi, meg el is múlik, de egy pillanatra ezt látom.Valami fénymicsoda történhet ilyenkor a lencsével.

Mikor operáltak, utána elég beteg voltam, s ha becsuktam a szemem, belülről láttam egy szakállas-bajuszos fiatal ember ábrázatát. Én úgy gondolom, hogy ilyen lehetett Jézus ábrázata? Kinyitottam a szemem, hogy eltűnjön, lezártam, s ismét megjelent. Magam alatt voltam ,mert féltem, hogy megvakulok, s bár nem vagyok vallásos, most Istenhez fohászkodtam.

De szerintem ezek érzéki csalódások.

2012. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor apukám meghalt, misét mondattunk a lelki üdvéért, az Óbudai templomban. A család a karzaton volt fent, és én a földszinten láttam egy férfit, aki teljesen úgy nézett ki, mint az apukám. Még anyunak szóltam is, hogy nézd!Ott van apu. Ő is látta, és igazat adott nekem. A másik ilyen esetem, hogy meghalt az egyik barátom. Az ablakon kinézve, Isten bizony őt láttam befordulni a sarkon, és láttam, hogy jön a ház felé, ahol laktam, ám egyszer csak eltünt.
2012. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mama is sokszor látta anyát, amint elmegy a házunk előtt lila szatyorral a karján. :(
2012. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsizsik666 ***** válasza:
Igen, megtörténhet. Mi tesómmal és barátnőmmel láttuk egy szellemet. Ha egyedül látom, akkor valószínűleg elmentem volna egy dilidokihoz. Mi is villannyal aludtunk egy ideig. Húgom még mindig úgy alszik, hét év után is :/
2012. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor van rá esély hogy ez igaz. De akkor azt szeretném kérdezni, hogy mért jelent meg pont ott, pont neki, mi volt ezzel a célja? Esküszöm a hideg ráz!
2012. márc. 26. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ezeknek a jelenségeknek az a magyarázata, hogy a hozzátartozóknak nehéz elfelejteniük az elhunyt személyt, így néha maguk elé képzelik. Másrészt meg nem tudom elképzelni, hogy mi oka lenne egy elhunyt ember szellemének a saját szeretteit ijesztgetni.


Amúgy az ilyen halott rokon-látás szinte minden esetben megtörténik. Én már jó pár ilyen történetről hallottam, a legközelebbit a saját nagyanyámtól, aki állítólag találkozott az elhunyt nagyapámmal, aki magával akarta vinni őt, de nagyanyám néhány nap haladékot kért. A néhány nap azóta letelt, de nagyanyám még mindig él, így valószínűleg nagyanyám csak álmodta az egészet :D

2012. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolyan irigyellek titeket. Nekem nemrég halt meg a nagyim. Én annyira szerettem volna, ha még utoljára meglátogat, hogy utoljára láthassam. De rémálmokon kívül soha nem láttam. Szerettem volna úgy igazán, "személyesen" elbúcsúzni tőle, mert a Jó Isten nem akarta, hogy ott legyek a halála pillanatában. Pár percen, vagy talán másodpercen múlott, hogy még utoljára élve láthassam. De a sors ezt a lehetőséget is elvette tőlem. Azóta keserűséget, dühöt és szomorúságot érzek. Még fiatal volt a halálhoz, 6 éves. Már csak abban reménykedem, hogy egymásba karolva mosolyognak le ránk a papámmal, onnan Fentről.
2012. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60 éves, egy nulla lemaradt. :)
2012. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
énmeg mondom WTF? o.O 6 éves? amúgy sajnállak titeket olyan sokan írtátok hogy meghalt anyu apu nagyi papa :( őszinte részvétem mindenkinek! Nekem a papám már 1 egész éve meghalt de soha nem láttam a szellemét és nem is álmodtam vele soha:( pedig most azt kívánnám bárcsak normálisan el tudnék búcsúzni tőle :( ajh szomorú az élet. néha azt kívánom bárcsak láthatnám a szellemeket!
2012. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!