Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy meggondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy meggondolja magát? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy akár ti csináltatok ilyet vagy akár valaki ismerősötök, barátotoktól vagy ról hallottatok-e olyat, hogy szakított a párjával mondjuk több mint egy évnyi kapcsolat után, mert hogy kicsit szabadabb akar lenni, meg mással próbálkozni, meg hogy már nem akar tőletek semmit, aztán bizonyos idő után, meggondolta magát? Köszi a válaszokat előre is :)
2011. szept. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, ezekben az esetekben nem hallottam folytatásról. Akkor szokott folytatás lenni, ha még mindketten ugyanúgy szeretik egymást, csak hirtelen felindulásból szakítottak. Te ne reménykedj.
2011. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak szivatni akar nekem erről ez a véleményem :)
2011. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 nap után visszajött hogy nem tudja miért csinálta ezt, meg hogy hazudott magának amikor azt mondta már nem szerelmes belém, aztán most mégis újra
2011. szept. 9. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
A bizonytalanság is elég nagy probléma.
2011. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 évig voltunk együtt, majd elhagytam mert élni akart, én voltam neki az első, ő is nekem, ő mást is ki akart próbálni, hát elengedtem. 1-2 éven belül újra beszélő viszonyba lettünk és egymásba szerettünk újra, de rájöttem, hogy már nem szeretem, így ismét elhagytam, de már nem azért hogy élje ki magát, így végre ő szenvedett....
2011. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, ismerősömék 4 évig jártak ebbena z évben szakítottak emrt ki akarta élni magát, mert a csajszi nagyon fogta (17 éves volt akkor a gyerek..) és kb 3/4év-1 év mulva újra összejöttek és megkérte a kezét:):)
2011. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akiben már kicsit is megfordult a fejében hogy véget vetne az egésznek, akkor az már rég gond. bármit csinálsz nem lesz olyan. újra és újra megcsinálhatja. nekem meg ez a véleményem.
2011. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ahogy már írtam, dobott, egy nap múlva jött, hogy megbánta meg nem akarta ezt csinálni, csak mások beszélték rá, vagyis hát a gyerekkori barátja győzködte, hogy dobjon engem, mert egy senkiházi vagyok és hogy itt a haverja úgyis odavan érte jöjjön össze azzal. Ezt elmondta nekem és mondta, hogy de ő nem akarja ezt ő engem akar. Aztán eljött hozzám csinált velem mindenféle dolgot.....

Aztán utána újra szakított velem, majd a 2. szakítás után 2 nappal már a sráccal össze is jött. 16 hónapot jártunk.

2011. szept. 19. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!