Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy meggondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy meggondolja magát? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy akár ti csináltatok ilyet vagy akár valaki ismerősötök, barátotoktól vagy ról hallottatok-e olyat, hogy szakított a párjával mondjuk több mint egy évnyi kapcsolat után, mert hogy kicsit szabadabb akar lenni, meg mással próbálkozni, meg hogy már nem akar tőletek semmit, aztán bizonyos idő után, meggondolta magát? Köszi a válaszokat előre is :)
2012. febr. 25. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kérdésben így viselkedik, én nem is foglalkoznék vele! nem hallottam ilyenről még...de elképzelhető hogy vannak ilyenek :/
2012. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Persze, van ilyen.

De szerintem felmelegítve csak a káposzta jó...

Ha annyira szabad akart lenni, hát hagyd meg neki a szabadságát.

2012. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van aki csak addig szeret, amíg pl. xy színű a hajad vagy azt gondolod, amit ő. Az ilyneket kell kiszűrni és kívágni.

Meg vannak a csalók, velük nehezebb. A troll az hamar lebukik, ha nem vagy vak teljesen.

2012. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy meg vannak, akik kiakarják élni magukat meg ilyenek...

Vagy csak kényszerből jöttek veled össze és találtak jobbat, vagy csak betegek. De később minden más közbe szólhat. Munka, egyéb lehetőségek. Szerintem, ha valakit szeret valóban, akkor sem dob csak így. Valami biztos nem volt jó köztetek.

2012. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az öngyilkos is búcsúzni szokott.

Lehet az illetőnek az a célja, hogy elmegy az Amazonaszba kigyókat kajálni, amitől te undorodsz és ez az álma fontosabb, tehát téged már tehernek érez miatta. Nekem az ilyesmik akkoris furcsák.

2012. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha meg 14 évesen jöttetek össze és most 16 vagytok, akkor nem csodálkozom annyira.

Valami alapja van annak, hogy meggondolta magát, de ezt csak tőle tudhatod meg. Lehet te babákat akarsz, ő meg nem akar. Sok minden lehet. A meggondoltam magam semmit nem mond.

2012. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van ilyen pl ha túl korán jöttetek össze,tegyük fel 15-16 évesen együtt voltatok X évig aztán rájöttök h még túl fiatalok vagytok és lehet később(30 évesen) rádübbentek mikor már van 2 gyerkőcötök h egyáltalán nem éltetek,ismerkedtetek,majd rátoktör az érzés h csajozzatok/pasizzatok. Ha igazán szerettétek egymást,tudjátok h a másik az igazi akkor ugyis összehoz titeket a sors:) ha meg nem akkor mégsem Ő volt az igazi!
2012. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!