Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg létezik a MÁTRANOVÁKI...

Tényleg létezik a MÁTRANOVÁKI FANYŰVŐ?

Figyelt kérdés
Elsősorban mátrában élő emberek véleményére vagyok kíváncsi. Látta már közületek valaki vagy hallottatok róla valamit? Ti mit gondoltok róla? Mi most vagyunk osztálykirándulni Mátrafüreden, és nagyon parázunk este kimenni az erdőbe:S 1 órája is különös hangokat hallottunk a szállásunk mögötti erdőből, és valami mozgott a bokorban, a tanár szerint vaddisznó, de mi van ha mégse? Ki szeretnénk menni holnap este az erdőbe de félünk:S

2012. ápr. 3. 21:50
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
76%

A Slenderman egy ilyen neten kitalált valami (meg gondolom a fanyűvő is :D)

[link]

2012. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
jujj ez naon durca:S rem téll nem létezik egyikse!!!:) akkor most nyugodtan fogunk tentizni^^
2012. ápr. 3. 22:49
 13/35 anonim ***** válasza:
66%
Majd ha slenderman benéz az ablakon lessz nemulass!
2012. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
29%

Figyelj,kérdező!


Az emberek sokszor különleges lényekről beszélnek, pletykálnak, de a 70%-uk nem létezik. Habár szkeptikus vagyok, azt kell mondjam, minimális esély van a létezésére,de ez annyi,mint annak az esélye,hogy Oszama bin Laden még él,azaz gyakorlatilag semmi,tehát a minimális azt teszi ki,hogy valaki kitalálta,azaz ebben az esetben gondolatban létezik.

Tehát NEM,NEM LÉTEZIK.De szatírok és pedofilok igen,úgyhogy zseblámpa éjjel alap.

2012. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
59%
ÉN VAGYOK A MÁTRANOVÁKI FANYŰVŐ!
2012. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
jájj it
2012. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen létezik. A mátranováki fanyűvő legendája már afganisztánban is elterjedt. Kutatók foglalkoznak a jelenséggel. Eme nemes fanyűvő példány igen agresszív főleg a 87,6%os alkoholszint után vagy a napi kisfröccs után. Most szólok! Ha észreveszel egyet is a populációból ne közelíts! Az embereket képesek a lézerszemükkel grillcsirkévé változtatni 1.3 másodperc alatt. Óvakodj tőlük. Illetve ne menjetek erdőbe vagy annak közelébe!
2012. ápr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
tegnap este asszem láttuk a nyűvit!:S az egyik sráccal kimentünk az erdőbe, olyan hajnali fél 1 fele... elég messze elmentünk a szállástól, tök sötét volt, nem volt az erdőben semmi világítás:S megálltunk egy pataknál, beszélgettünk ésmiegymás mikor egyszer csak megzavart minket vmi zaj a bokorból, zörgött a bokor és elég érdekes, nyögdécselő hangot hallottunk, lehet h veszélyben érezte magát az a valami azért adott ki ilyen hangot.. majd megláttunk vmi szőröset hát egyből fotottunk visszafele ahogy csak tudtunk:S ezek után elhiszem h létezik!
2012. ápr. 5. 11:39
 19/35 Napkiraly ***** válasza:
65%
a 14-es jól mondja, 70% nem is létezik. A fanyűvő mondjuk a 30%, a Badacsonyi Görényember távoli rokona,éjjeli lény. Én vigyáznék a helyetekben éjjel a mátrában,nem bánt, e mererőszakolhat ha a nősténynek épp nehéz napjai vannak
2012. ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem mindenki döntse el maga, miben hisz és miben nem.

Én az ilyen állatszerű lényektől (mátranováki fanyűvő) kevésbé félek, mint ettől a s-man-től. Azért, mert az m.f. egy darabban lenyel, viszont a másik ijesztget meg ki tudja mire képes még.

2012. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!