Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg létezik a MÁTRANOVÁKI...

Tényleg létezik a MÁTRANOVÁKI FANYŰVŐ?

Figyelt kérdés
Elsősorban mátrában élő emberek véleményére vagyok kíváncsi. Látta már közületek valaki vagy hallottatok róla valamit? Ti mit gondoltok róla? Mi most vagyunk osztálykirándulni Mátrafüreden, és nagyon parázunk este kimenni az erdőbe:S 1 órája is különös hangokat hallottunk a szállásunk mögötti erdőből, és valami mozgott a bokorban, a tanár szerint vaddisznó, de mi van ha mégse? Ki szeretnénk menni holnap este az erdőbe de félünk:S

2012. ápr. 3. 21:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
én má láttam úgynézett ki mint egy izé hát mint egy yeti de nem kell tőle fosni csak félénk az benne a vicces hogy mindenki szarik tőle de ő is szarik tőlünk
2013. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Mi itt az Érmelléki Kuglófemberben hiszünk :D
2013. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Nem kell félni a Mátranováki fanyűvítől!Dobjátok meg kővel üssétek meg nyugottan bottal biztos,hogy elfog rohanni.olvastam egy oldalon
2014. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Most mentem el vele a boltba,de ő inkább új szerszámokért ment. Aztán este szólt,hogy kész a pad,amit rendeltem tőle.Amúgy szánalmas,hogy 15 éves lány létedre hiszel ezekben.
2016. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
2022. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!