Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek Vámpírok? Ha igen...

Léteznek Vámpírok? Ha igen mikor és hogyan vadásznak? (nem Edwardra gondolok).

Figyelt kérdés
Komoly és Normális válaszokat kérek..Én hiszek is bennük meg nem is:))

2012. ápr. 9. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Létezik a Renfield-szindróma is, ez egy olyan elmezavar, melynek a szenvedő alanya vonzódni kezd a vériváshoz, súlyosabb esetben a kannibalizmushoz is.
2012. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha rájöttél nekem is irj
2012. ápr. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 alicecullen válasza:
szerintem te egyaltalan nm vagy elmebajos. sok olyan leny van a foldon,amirol meg nm is sejtjuk h leteznek,ugyhogy en hiszek a vampirokban
2012. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Léteznek vámpírok! Hidd el nyugodtan. Pár ezer éve még én is kételkedtem a létezésünkben, de most egy vagyok a sok közül. Általában havonta egyszer vagy kétszer vadászunk csak. Nem mindig öljük meg az áldozatainkat. De részeg embert tilos megkóstolni, mert másnap jön a macskajajj! És az igazi vámpírok nem csillognak, mint az a szánalmas kis pózer.

Üdv.: Egy Igazi Vámpír.

2013. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!