Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sarkanyt lattam?! Olvasd el pls!

RaksashaGirl kérdése:

Sarkanyt lattam?! Olvasd el pls!

Figyelt kérdés
ma tesommal es parommal kimentunk a kozeli folyohoz. tesom egyszer csak felkialt, hogy megint siraly van az egen, egyszer csak elakad a szava, majd ujra felkialt: sarkany! felneztem, es a pokolba is, az nem siraly volt. madarszeru, de majdnem olyan hosszu farka volt mint teste, a szarnya pedig borszeru volt, amolyan deneverszarny-fele. atsutott rajta a napfeny. most komolyan sarkanyt lattam? :o tudom, hulyeseg.. en nagyon orulnek neki. kar hogy nem volt nalam fenykepezogep, de lehet hogy innentol tobbszor is kijarok hatha lencsevegre kapom.. o.o
2012. ápr. 9. 22:27
1 2 3
 1/25 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

OK, és ha sikerül jó fotót csinálni róla, te leszel a National Georgaphic címlaplánya!


Pedro

2012. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem, biztos egy Ramphorhynchus Kokeni volt.
2012. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Mindig az első gondolat a jó, sirály volt!
2012. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

elso: megeshet.. :)

masodik: nagy szarnya volt, a pterosauruse amit mondtal, sokkal keskenyebb. mondom, deneverszarnyfele... de tenyleg kimegyek, hatha le tudom fotozni.. csak legyen szerencsem. :)

2012. ápr. 9. 22:52
 5/25 A kérdező kommentje:
utolso: nem tudom, lehet vegul kiderul, de nem tunt annak. tesom is ugyanigy irta le. parom a folyot nezte, keson nezett fel mikor szoltunk, pont nem latta a lenyt. remelem rajovok mi is volt.ez. :)
2012. ápr. 9. 22:55
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Az egy szárnyasbetét volt, a gazdája magára hagyta!
2012. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
Mennyit piáztatok a folyónál előtte?
2012. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Túl sok Skyrim... Amúgy milyen színű volt és kb mekkora (a teste)?
2012. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Azért egy fénykép tényleg jó lenne. Így látatlanban sokat nem lehet mondani. Viszont sok mindent el tudok képzelni, de hogy sárkányok léteznének, az elég valószínűtlennek tűnik.
2012. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

tudom fura, egyebkent 2 meter szarnyfesztav, meg kb ennyi testhosszra saccolom. tesom szerint feher volt, en vilagosbarnanak neztem.

amugy pia nem volt, tudom meglepo, de lassan 16 eves leszek es meg nem voltam bebaszva, meg becsiccsenve se! xd a legutobbi piam, egy pohar sor, mult hetvegen(szunet elottin) volt. szal az tuti nem. :p


ma is megprobalok meg kimenni, hatha le tudom fotozni, vagy egyaltalan hatha latom es jobban meg tudom nezni. ha kiderul hogy madar volt ami mogott kicsik repultek, vagy mittomen, kigyot fogott, mar megoldodik a rejtely. :)

2012. ápr. 10. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!