Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttam árnylényeket, szellemek...

Em0 Girl kérdése:

Láttam árnylényeket, szellemeket és valami mást is, szerintetek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársammal állandóan ezekre koncentrálunk. Láttunk már árnylényeket iskolában,többet is. Plusz van egy raktár a padláson ami iszonyat rémes. Lakat van rajta,és az ajtaja ősrégi. Meghajlott a fém és be lehet rajta nézniÍ:

tele van padokkal,székekkel stb. és van rajta egy mindig zárt ablak,de akármilyen napszak is van,kétféle szín van ben:vörös és sötét. minen vagy vörös fényben játszik,vagy sötét az egész. és valahogy befelé megy a levegő az ajtón,és benn nincs szél...


2012. jan. 26. 17:54
1 2 3
 1/28 Mirk ***** válasza:
77%
Szerintem? Szerintem hülye vagy.
2012. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Csernobili import padokat rejtegetnek a raktárban, szerintem ne nézegesd.
2012. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sajt, de lehet rántott is!
2012. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%

Jaja, Chernobyl-i cuccokat rejtegetnek, de olyanokat amik 2006 után kerültek ki az Zónából. Jött velük pár Poligerist és Kontroller, de semmi vész, minden 10 ember immúnis a kontroller okozta hallucinációkra.

Most már csak azt kell megoldanod, hogy ne kerülj szemkontaktusba vele, mert telekinézéssel ide-oda fog dobálni.

A poligerist pedig ártalmatlan, ha nem mozogsz nem is lát, ha mozogsz megdobál nehéz tárgyakkal. Tipp: fedezéktől(egy oszlop is megteszi csak, hogy összezavard) fedezékbe fuss közben lődözz majd össze-vissza a lebegő gömbvillám, fénytorzulásgömb vagy akármi felé(vizuális megjelenése fajta függő).

2012. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha folyton erre koncentrálsz, persze hogy látod! Beképzeled (lehet utólag) láttátok ketten ugyanakkor ugyanazt?
2012. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Az Ezotéria kategóriát át lehetne nevezni akár 'Humor 2.'-nek is.
2012. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem nem. 5.-ben természetismeretből majd megtanuljátok, miért fúj az ajtón mindig befelé a szél.
2012. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

tényleg?

Mi nem is tanultuk...

2012. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
Én meg láttam krixkraxiakat, reptiliánokat meg guargumikat. Most viszik 404t!!!
2012. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
ó jesszus...mind1 csövesektől miért kell normális választ várni?? -.-
2012. jan. 27. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!