Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy fehér kámzsás férfialakot...

Csuka Miklós kérdése:

Egy fehér kámzsás férfialakot láttam. Ki vagy mi volt ez a jelenés?

Figyelt kérdés

Tegnap a kicsi lányunk beteg lett, így átköltöztem a szobájába, és ott aludtam. Reggel kinyitottam az egyik szemem, és a szemem sarkából ráláttam az ajtóra. Mintha állt volna ott valaki. Felemeltem a fejem, és egy fehér kámzsás férfialakot láttam az ajtóban. Nehezen tudtam kinyitni a másik szemem, de sikerült. Az alak ekkor még nem tűnt el. Kb fél percig még maradt, aztán szépen lassan elhalványodott. Eddigre már teljesen éber voltam, ezután azonnal fel is keltem, és nem feküdtem vissza.

A kislánynak (most 4 éves) régóta rossz álmai vannak, álmában egy nagy fekete madarat szokott látni. Ébren végiggondolva az alak tényleg hasonlít kicsit egy ülő madárra (bár a szín nem stimmel, de még hajlamos összekeverni a színeket).


2012. jan. 9. 09:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egy lutheránus szerzetes óvó szelleme.
2012. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ha óvó szellem, ahogy írod, akkor miért a rémálom?

A kicsi rendszeresen ébred fel kétségbeesetten zokogva éjszakánként. A kámzsán volt valamifajta minta is, a válltól kiindulva futott lefelé fekete hímzéssel. Ennyire emlékszem, a mintára magára már nem.

2012. jan. 9. 10:00
 3/22 anonim ***** válasza:

"Kb fél percig még maradt, aztán szépen lassan elhalványodott."


Ez idő alatt ott ültél, és nézted?

2012. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre, de én is ilyen alakot látok már egy hete, úgyhogy nem vagy egyedül. :S
2012. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A fél könyökömön támaszkodtam, és néztem, de egyébként igen.

Rögtön utána felkeltem az ágyból, és megnéztem a kiscsaládot.

2012. jan. 9. 10:45
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes mert még 2010 decemberében én is láttam egy fura alakot az ajtóban, ahogy engem figyelt. De az teljesen sötét volt.
2012. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

óvó, de nem általános, vagy hosszú ideig kísérő, hanem egy jelen, vagy közeljövőben bekövetkező nagy probléma miatti, egyfajta lelki támaszt nyújtó, szomorú szellem.


Legalábbis ez villant most be róla. Remélem nem fog bejönni.

2012. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem voltak olyan éjszakáim, mikor egy egész csapat, 5-6 ilyen köpenyes, szürke alak ácsingózott a szobámban, mintha várták volna, hogy lég érett legyek valamire..
2012. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 7. kommentet.


Tényleg szomorúnak tűnt.

De ez még mindig nem magyarázza a rémálmokat...

lehet azt más okozza?

2012. jan. 9. 13:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Biztos hülyeség és nem is kell megijedni de szerintem olvasd el Budd Hopkins könyveit.
2012. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!