Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki milyen fogyást segítő...

Scream85 kérdése:

Ki milyen fogyást segítő tablettát szed (ett) és mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

Ha segített a fogyásban, akkor kb. hány kilótól sikerült így megszabadulni egy hónap alatt?


Köszi a válaszokat :)


2012. ápr. 11. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Annyira hatásos csak fogyást segítő tabival fogyni, mint amennyire értelmes ez a kérdés...Nem értem hogy mit vártok arra hogy pl én fogytam 10.44 kilót, de nem függ a diéta összetételétől, az edzés mennyiségétől, valamint egyéni tényezőktől mondjuk testzsír mértéke ugyanis 85 kilósan 15 ös testzsírból nem tudok annyit fogyni mint egy zsírdisznó 120 kilóval és 0 izommal,
2012. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó a diétád, rendesen edzel és mégsem megy le akkor: Adipokill, Brutal Blade, ThermoX, ReForm. De mint minden embernek neked is elmondom előbb kezd !!!SPORTOLNI!!! utána ha nem megy akkor !!!!DIÉTA!!!! majd ha ezzel sem megy akkor !!!!!VALAMILYEN RENDES TÁPKIEG BOLTBAN VETT ZSÍRÉGETŐ!!!!!!
2012. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
hashajtó 3 nap, 10 kiló
2012. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Próbáld ki a szűztea kapszulát :)

Én nemrég kezdtem el szedni, bár igaz hogy az elején hashajtó hatása van de szép eredményt lehet elérni vele :)

2012. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Zantrex 3, tobb mint 10 kilo, mellette fizikai munkat vegeztem, ettem ugyanugy es nem tornaztam.


Evek mulva, irodai ulo munka mellett ujra elkezdtem. Egy dekat nem fogytam, de kikeszultem, ideges voltam, hanyinger, izgatottsag, stb.

2012. ápr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!