Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elöször éltem át ezt az...

Elöször éltem át ezt az érzést mi lehet?

Figyelt kérdés
Ma este 2-3óra körül kinyitom a szemem és hirtelen egy nagy nyomást éreztem hogy valami nyomottneki az ágynak mozdulni se tudtam és még beszélni se ez miért van?valaki segítene?
2012. ápr. 16. 06:59
 1/7 anonim válasza:
100%

Alvási paralízis a neve. Többnyire fiatal korban jön elő, de van olyan akinek élete végéig elő-elő jönnek.

Én 33/L édesapám 57, mindkettőnknek szokott lenni. Jellemző az, hogy kevés éjszakai alvás és egy délutáni kis szunyókálás közben-után jelentkezik.

Tudom félelmetes, de aggodalomra semmi ok. Még kinőheted. Akkor is, ha már 57 éves vagy:)

Javaslom, hogy amikor előfordult, utána ne aludj vissza, hanem foglald el magad. Nézz tv-t, filmet, olvass...

2012. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt van róla egy jó kis cikk (kétoldalas):

[link]

2012. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis. NE ess pánikba, emlékezz rá vissza, hogy ez normálisan előforduló dolog. Rengeteg ember megtapasztalja. Ilyenkor lazulj el, ne akarj rögtön kipattanni az ágyból. Próbálj a testedre koncentrálni, például lábujjadat ujjaidat mozdítani stb de lassan. Valamint próbálj visszaemlékezni, hogy este "hol hagytad" a tested, (hálóban vagy, otthon stb.) csak emlékezz vissza, és nyugtasd meg magad, hogy biztonságban vagy.

Egy idő után felébredsz rendesen. Utánna menj ki és egyél, igyál valamit, gyújts villanyt. Nekem legalábbis ez bejött.

2012. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
alvás paralízis, nem tudsz mozdulni és félsz, meg néha előjönnek árnyékemberek amik téged néznek, de ez persze csak hallucináció, pár mp alatt vége van
2012. ápr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) azt hittem valami más :) mert ugye ez elöször történik meg velem és eléggé szokatlan.
2012. ápr. 16. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is múltkor volt ilyen. De ilyenkor mi történik valójában? Ez nem a lélekjárás? vagy az más?
2012. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis.

Nekem is van, és mindig előjön, ha stresszes vagyok.

Ha megint előjön, akkor mindig tudom, hogy ideje leállnom, és megnyugtatnom magam, mert túl vagyok feszítve idegileg.

2012. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!