Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok bizonyítékokat vámpírok...

Tudtok bizonyítékokat vámpírok, vérfarkasok stb. létezésére?

Figyelt kérdés

Nem úgy gondolom hogy "tudományos bizonyíték" meg ilyesmi, csak egy történet vagy bármi, ami meggyőz egy embert, hogy létezhetnek ilyenek.

Per pillanat nem hiszek bennük de várom hogy meggyőzzetek mert hajlandó vagyok. Pár éve a szellemekben sem hittem. Aztán kiderült hogy léteznek.


2012. ápr. 18. 14:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
19:18 tök kedves vagy elárulom nem én írtam ki azt a kérdést, de arra semmi értelmes válasz nem érkezett, ezért írtam ki én is. Bocs h elszúrtam a napodat gondolom örültél volna ha lecseszhetsz.
2012. ápr. 21. 21:39
 12/17 A kérdező kommentje:
Mónih bocs, de ezzel a 11-14 éves tvájlájt fanokat riogasd...
2012. ápr. 21. 21:41
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Twilight... legalább normálisan le bírnád írni. Amúgy meg akárki akármit ír - azt, hogy léteznek, vagy azt, hogy ilyen lények nincsenek - , az mind találgat. Senki sem tudja 100 %-ra, hogy nincsenek ilyen misztikus lények. Nézz utána a wikipédián, vagy keress rá a google-ban. Egy rakás találatot fog kihozni, de azért ne higgy ezekben annyira...

A 18. században is azt hitték, hogy léteznek ilyen misztikus lények. - Az ilyen gyanús alakokat a tengerbe vagy valamilyen vízbe fojtották. Úgy tartották, ha a holttest nem jön fel a víz tetejére, sikerült megszabadítani a világot az ilyen "gonosz teremtményektől", ellenben ha a holttest feljött a felszínre. az áldozat "jó ember" volt. Ugyanis ebben a korban a misztikus lényeg - mint pl. a boszorkányok, vagy akár a vérfarkasok is - gonosz lényeknek számítottak.

Azt, hogy mi értelme volt ennek a ceremóniának, ne kérdezd. Az áldozat így is, úgy is meghalt, és ezen az a tény mit sem változtat, hogy jó volt e, avagy rossz. Legalábbis mai ésszel gondolkozva.

Azonban akármilyen hihetetlen is, a Twilightban felbukkanó Quileute legendák nem az írónő fantáziájának szüleményei, hanem tényleg vannak ilyen legendák. Azt már nem tartom valószínűnek, hogy a valós Quileute legendák közt is van egy olyan, mint ami szerepel a Twilight-ba, de ez sem kizárható. Ha tényleg ennyire érdekel, nézz utána. Ismét a jó öreg Google-t, valamint a Wikipediát tudom ajánlani, azonban sokat segít, hogy ha nem magyar nyelven, sokkal inkább angolul nézel utána a dolgoknak.

Végezetül csak annyit, hogy ezek a legendák ősrégiek, és egyikük sem hangzik túl meggyőzőnek. Az összes a 15-18. sz körül keletkezett, amikor az emberek még nagyon tudatlanok voltak. És ha tegyük fel, hogy mégis igazak lennének azok a legendák, nem valószínű, hogy ennyi évszázadon át ezek a lények titokban tudták volna tartani kilétüket. Ráadásul szinte az összes legenda más és más. Elég, ha csak a Twilight-ra gondolsz: nincsenek éles fogaik, ha a napfényre kimennek, a bőrük olyan lesz, mint a gyémánt stb. Szóval minden ilyen legenda más és más. Hogy melyikben hiszel, azt csak te döntöd el.

Jah, és ne várj "élménybeszámolót" egy vámpírral -vagy más lénnyel- való találkozásról. Ha egy halandó találkozna is egy ilyennel, az biztos nem élné túl, vagy ha mégis, nem hiszem, hogy szétkürtölné az egész világnak, hogy hülyének nézzék...

2012. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Rose 1999 ***** válasza:

Én vagyok a bizonyíték ;)

Biztos azt fogod mondani h hülye kis pisis vok, de nem mert már épp eléggé felnőttem vámpírként! Hallottam egy sztorit a

bácsikámtól(nem vér szerint)aki mellesleg vámpír és nem mindig volt az kedves nagybácsi típus... Szal azt mesélte h még régen észre vették egy lakodalmon valahol angliában, hogy nem igazán eszik és hogy csak alkonyattól láthatják... Vízbe fojtották egy zsákból ledobták egy szakadékról... Másnap este kiúszott, mindenkit megölt aki ellene volt, a többieket meg átváltoztatta h ne bánthassa őket... Azóta is vannak ilyen barátai akiket akkor ott átváltoztatott. Amúgy meg nem egészen értem az ilyen válaszokat h unom stb. akk meg minek ír ide??

2012. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Rose 1999 ***** válasza:
Mónih, szeretném ha írnál nekem privátba! Sok mindenben nem vagyok biztos és félek hogy a sok éhezés miatt megölök valakit Tudnál segíteni??
2012. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
13. köszönöm ez értelmes válasz :)
2012. máj. 2. 20:46
 17/17 anonim ***** válasza:
A vérfarkasok nem reptoidok. És a amúgysem idegen lények akik megszállják ezt a bolygót hanem akik fentartják ezt a BÖRTÖN bolygót. Annak a válaszadóknak mondom hogy ezt olvassa el: [link] itt airl titkosrendőrségeknek nevezi őket és még a régi birodalomnak
2014. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!