Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amikor az erdőben sétáltam,...

Amikor az erdőben sétáltam, láttam egy lényt ami egy theropod dinoszauruszhoz hasonlított! Mi lehetett?

Figyelt kérdés
A sűrű erdőben sétáltam, amikor zajt hallottam majd morgást, odanéztem, és egy hatalmas, kétlábon járó lény volt ott, ami olyan mint egy dínó de egy kicsit madárszerű. Rögtön elrohantam, szerencsére nem jött utánam! Mi lehetett?

2012. ápr. 25. 15:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
valószinüleg egy theropod dinoszaurusz.
2012. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
Az a púpos Géza bá' lehetett, megint eltévedt az erdőben részegen.
2012. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy dinoszaurusz volt, de ahoz hasonlított a legjobban. Nem láttam tisztán, mert kb. 10 méterre volt és a fák ágai félig-meddig eltakarták. Lehet, hogy valami nagyobb vadmadárféle, vagy egy struccfarmról szökött egyed. Bár úgy láttam mintha nagyobb feje lenne mint egy struccnak, és fogai is voltak.
2012. ápr. 25. 16:30
 4/37 anonim válasza:
84%
Én a barátaimnak is mindig mondom, figyeljenek oda milyen gombát esznek, mert ihaj csuhaj... :)
2012. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy feketerigó volt.
2012. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim válasza:
Hol láttad ? Milyen színű volt ? Lehet hogy valami dínó csak nem vették észre.
2012. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
kar hogy nincs kep akk. milliardos lennel, meg amugy ezt hol lattad
2012. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
A medvedisznóember volt.Csakis Ő lehetett!Ha legközelebb ezt látod,MENEKÜLJ!
2012. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Ja, biztos egy rigó volt, vagy ami még valószínűbb, a medvedisznóember! :D

Egyébként a színe sötét volt, szürkés, néhol fekete és barna mintával.

A Bükkben láttam az erdőben. Szeretek csak úgy sétálgatni az erdőben és csodálni a természetet. :)

De ez nem biztos hogy természetes volt. Lehet, hogy megtudták valami "titkos tudósok" hogy hogyan lehet dinoszaurusz DNS-t találni, és ott klónozzák őket, és valahogy megszökött.

Szerintetek lehetett egy Troodon?

Vagy lehet hogy egy chickenosaurus, mert olvastam már vagy fél éve hogy kísérleteznek hogy csirkéket génmanipulációval dinó-szerűvé alakítanak.

De nem tudom. Különben hogy kerülne csak úgy ide egy dinoszaurusz?

2012. ápr. 25. 20:12
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Na ez lehet, hogy tényleg a Badacsonyi Görényember volt :D


Komolyra fordítva a szót: a dinoszauruszok kihaltak, már nem léteznek vagy ha léteznének akkor is nehéz lenne ilyen lényeknek elbújniuk az emberek elől, már rég tudnánk róluk. Azt el tudom képzelni, hogy az erszényes farkas fennmaradt Tasmánia erdeiben, de egy theoropoda? Az már nagyon valószínűtlen. Egyrészt mert húsevő és eddig jópár embert megtámadott volna, másrészt meg biztos, hogy nem Magyarországon maradt volna fenn, hanem mondjuk a dél-amerikai dzsungelekben.


Őszinte leszek: szerintem ez kamu kérdés. Már a neved (Dinobuster) alapján, valószínűleg nagy kedvelője vagy a dinoszauruszoknak, ami nem egyáltalán nem baj, csak ne találj ki ilyen hülyeségeket és főleg ne a Gyakori Kérdéseken. Ez az oldal szerintem főként a tényleg szükséges kérdésekről kéne szóljon, nem ilyen kamuzásokról.

2012. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!