Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Amikor az erdőben sétáltam,...

Amikor az erdőben sétáltam, láttam egy lényt ami egy theropod dinoszauruszhoz hasonlított! Mi lehetett?

Figyelt kérdés
A sűrű erdőben sétáltam, amikor zajt hallottam majd morgást, odanéztem, és egy hatalmas, kétlábon járó lény volt ott, ami olyan mint egy dínó de egy kicsit madárszerű. Rögtön elrohantam, szerencsére nem jött utánam! Mi lehetett?

2012. ápr. 25. 15:56
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Jézus a raptor xDD
2013. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
TROODON!!:))
2013. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Vihar volt?Mert a barátom azt olvasta hogy van egy sötét lény a fekete erdőben és viharkor szokott támadni.Egyébként biztos ijesztő lehetett egy ilyen lényt látni
2014. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Egyébként ez hol volt?
2014. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
És mit csináltál amikor meg látott és te mit csináltál felhős volt vihar volt,napfényes volt?
2014. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Egyébként szerintem ez egy kamu kérdés de azért még kíváncsi vagyok.De lehet hogy csak meg vicceltek a barátaid téged tudta más is hogy hova mész és egyedül mentél-e el?
2014. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 SirAndrás válasza:
Najó. Ez a kérdés tuti hogy kamu. méghogy dinoszaurusz. ne szórakozz. ez is olyan mint a jeti, a chubakabra vagy a többi lény CSAK KAMU. NEM LÉTEZIK. EZ MEG EGY KAMU KÉRDÉS!!!!!
2014. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!