Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem a barátomék házában?

Erik142 kérdése:

Szellem a barátomék házában?

Figyelt kérdés
Minden arra utal, hogy szellem van a barátomék házában. Árnyakat lát, kopogások az ablakon, és minden hajnali 2-kor megkattanik 1 kép. Nem bántja őket, de ijesztő és sokszor érzi hogy figyelik.
2012. máj. 12. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
A barátod vagy hazudik, vagy képzelődik, vagy alap dolgokba képzel szellemtevékenységet.
2012. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A legjobb haverom nem tenne ilyet.És én is láttam amikor egyszer ott voltam.Néztük a tv-t és a szemem sarkából elsuhant 1 árny,de nem volt senki más a házban
2012. máj. 12. 12:47
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha fúj a szél, megrezegteti a lombokat, az is megtévesztő lehet, ahogy az is, ha elmegy egy gépjármú előttük, és visszatükröződik. De még az egyes tárgyak árnyéka is megnyúlhat, stb. a tükröződés hatására, illetve az ember a szeme sarkából néha többet lát bele a dolgokba, mivel a fókusz nem ott van, így megtéveszt az érzékelés.
2012. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Valószinüleg egy fa vagy autó árnyéka, a kopogás lehet egy denevér (ha este történik) vagy egy bóklászó madár nekimegy az ablaknak, a kép megkattanikolása pedig hőmérsékletváltozástól lehet.
2012. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kép kattanásról jut eszembe, nálunk néha a tévé vagy a bútorok szoktak egyet kettőt kattanni de azok is attól, amit az előző ír.
2012. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Én el tudom képzelni, nálunk is vannak időnként fura dolgok.


Pont ma éjjel is volt... Kimentem a konyhába megetetni a pici babámat. Bementünk már, hogy megnézzem be van-e takarva a nagyobb gyerkőc. Erre vmi "megindult" nagy zajjal a konyhában. Gondoltam biztos a macska rendezkedik, de ott volt mellettem ő is.

Kimentem, megnéztem, és az edényszárítóról ugrott be egy doboz a mosogatóba, de úgy, hogy az magától egyszerűen nem csúszhatott bele. Jó voltam fizikából!

De volt olyan is, hogy egy merőkanál "ugrott" le szintén a konyhában a falra szerelt kampóról, úgy, hogy a kampó a helyén maradt.

Olyan is volt, hogy éjjel arra ébredtem fel, hogy ég a lámpa a wc-ben.

Szoktam én is árnyakat látni a szemem sarkából, de azt eddig betudtam a fáradtságnak.

Időnként eltűnnek apró tárgyak a helyükről, és máshonnan kerülnek elő. A gyerek nem pakolhatta el, mert magas polcot nem ér el például.

Viszont néha a gyerek is beszélget (!) vkivel tök egyedül a szobájában, és a macska is figyel, mindketten ugyanoda néznek. Állítólag ők azok, akik látják is a szellemeket.

Nekem csak a hátam borsódzik most is, ahogy írom...

2012. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet se fa se autó.Panelban laknak sz 5-ödik emeleten.Mögöttük parkoló,előttük gyalogos út.
2012. máj. 12. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Elrepült egy madár akkor a közelben. :)
2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 SSJGoku ***** válasza:
A Fekete GrizlyEmber garázdálkodik nála
2012. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na jó, mostmár elmondom a titkot: én voltam. Aludjatok nyugodtan. :)
2012. máj. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!