Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem a barátomék házában?

Erik142 kérdése:

Szellem a barátomék házában?

Figyelt kérdés
Minden arra utal, hogy szellem van a barátomék házában. Árnyakat lát, kopogások az ablakon, és minden hajnali 2-kor megkattanik 1 kép. Nem bántja őket, de ijesztő és sokszor érzi hogy figyelik.
2012. máj. 12. 12:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kösz szépen a semmit.senki nem veszi ezt komolyan?
2012. máj. 13. 16:58
 12/14 anonim válasza:

Én hiszek az ilyenekben (túlvilág,démonok,misztikum).

Több dologgal is lehet magyarázni a "misztikus szempontból is . Közülük egy.


a "A Fehér Zaj"-al is (film is megnézheted)


[link]


A honlap amit másoltam sok mindenre ad választ érdemes körülnézni rajta.

2012. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Valóban megeshet. Nem több ismerősömnek is vannak meg nekem is paranormális jelenségekkel való történetem. Valami létezik az egyszer biztos. Az emberek próbálják megmagyarázni de ezt nem fogják, egyszerűen sokkal összetettebb a világ mint gondoljuk. Számos, rengeteg paranormális dolog történik. Van aki kifejezetten fogékonyabb rájuk, van aki nem.
2012. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

árnyakat énis szoktam :) egy biciklis elmegy az utcán vagy egy kocsi esetleg motor vagy akár madár és fa is

a kopogást okozhatják madarak és fák/ága is!

nos a figyelés érzete...amikor ilyen kommenteket és válaszokat nézek úgy érzem h figyelnek...még mostis

ezért vonultam be a sarokba a székemmel

2012. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!