Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek vagy...

Léteznek szellemek vagy kísértetek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
78%
igen
2008. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim válasza:
23%
elso valaszolo hol lattal?Ezek nem leteznek nem lattam es nem is fogok latni ilyenek nincskenek.Elso valaszolo te meg ird le hogy hol lattad?
2008. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 tade válasza:
88%
En meg uzenem neked masodik, hogy ugye Te is abba a kategoriaba tartozol, aki azt vallja, hogy:"Amit nem latok az nincs is"....pedig nem igaz...nem muszaly teljes alakos kisertetet latni mint a filmekben....hanem vannak akik erzik, hogy jelen vannak, vagy kiveteles esetben alakot oltenek....en pl. halotakkal almodom akik halaluk utan erdeklodnek, hogy milyen az elet a halaluk utan...vannak dolgok amiket nem lehet megmagyarazni,de ez nem zarja ki, hogy ezek a dolgok nem leteznek...mert ha valami nem letezik arrol ugy e nem lehetne tapasztalatokat meselni, konyvet irni, filmet kesziteni stb....attol, hogy Te nem hiszel benne a kerdezo hihet, en hiszek , mert eletem soran sokmindent tapasztaltam amit jozan esszel nem lehet felfogni....pelda erre az almaim.....de mindenkinek joga van eldonteni, hogy miben hisz
2008. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
93%
en peldaul egyszer a baratnomeknel aludtam,es reggel vagyis hajnalban meg mindenki aludt mellettem a szuleik nem voltak otthon,es egy feher alakot lattam megjelenni az ajtoban,kepzelhetitek mennyire feltem,vicc nelkul,es nem almodtam...a masik baratnomnek a nagynenikeje vak es o a halott nagyapjat latta es beszelgetett is vele
2008. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim ***** válasza:
88%

Leteznek. En lattam is es ereztem is mar oket. Fagyos szellokent erintenek meg. A rosszak azok nagyon hidegek a jok, kellemesek.

Megmagyarazhatatlan es fantasztikus.

2008. ápr. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim válasza:
30%
EZEK NEM LETEZNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 anonim ***** válasza:
58%
Miert kell lepontozni azt aki szerint nincsenek? Ha ok igy gondoljak, attol meg nem kell izelgetni oket. Amugy en sem hiszek bennuk, majd ha jonnek hozzam akkor. Ugyanolyanok mint az ufok, vagy a leertekelt csirkegombocok a menzan. Senki sem bizonyitotta, hogy vannak, de azt sem, hogy leteznek. Johetnek a szellemes kepek meg az anyamkinja, ilyeneket en is tudok csinalni. Ennyi. Lehet lepontozni engem is..
2008. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/117 anonim ***** válasza:
87%
ehh, szoval senki sem bizonyitotta, hogy nem leteznek.
2008. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 anonim ***** válasza:
57%
Léteznek olyan lelki állapotok (hirtelen ébredés, stb.) - amikor ilyet láthatsz. Érdekes, hogy mindenki olyat lát, amilyen a kultúrájából következik... :-()
2008. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 anonim válasza:
28%
NEM LÉTEZNEK!
2008. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!