Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben három ismerősöm látott hajnali kettő körül az utcán egy korabeli fehér ruhában lévő 10 év körüli lányt énekelni, és táncolni. Pár órával később már nem volt ott és utána soha többé nem látták.

Akivel ugyan ez vagy netalán hasonló eset történt, az kérem írjon!!!



2012. jún. 25. 18:55
 1/5 anonim válasza:

Üdv!

Velem többször is előfordult, hogy álmomban, az egyik pillanatban még z ablakból néztem ahogy egy gyönyörű általad is leírt kislány engem néz, a következő pillanatban pedig az utcán állok vele szembe, megfogja a kezem, és rám mosolyog. Ilyenkor állt felébredek, és kislány nevetését hallom, pedig sehol senki.

Ezek az álmok azután jelentkeztek, hogy Szlovákiába voltunk ebédelni...

Bár eddig csak azt hittem beképzelem a nevetést, mert illene az álomba.

2012. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lilith1994 ***** válasza:
80%
Ezt a jelenséget úgy hívják hogy a fehér ruhás nő valamikor kislány formájában jelenik meg. Általában rossz indulatú szellem.
2012. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És miért jelenik meg? Vagy hogyan lehet előidézni, hogy lássuk?
2012. júl. 1. 00:38
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Most komolyan.. ti már láttatok szellemet? Vagy csak mesélték? Ugyan már.
2012. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én hiszek neked! a Hihetetlen! magazin tele van szellem észlelésekkel! nyugi,nem rosszindulatú ahogy a fehérhölgy sem volt az.én ugyan még nem láttam szellemet (mázli,mert biztos elájulnék az ijedtségtől) de tudom milyenek lehetnek! azok gonoszak,akiknek valami megbosszulni valója akadt a Földön,és ezért nem mennek el (lásd Samara) és azok jók,akik vidámak és csak azért maradtak mert szerettek élni (nos,erre nem tudok példát mondani mert minden horrorfilm azzal van tele hogy húúú de ijesztők a természetfeletti lények! :( )
2012. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!