Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Írjátok le hogy ti miben...

Kocsis Anett kérdése:

Írjátok le hogy ti miben hisztek, például UFO, Yeti meg ilyenek, és írjatok olyat is ami megtörtént és azért hisztek benne!?!

Figyelt kérdés
léci az ne írjon aki hülyéskedni akar vagy semmiben nem hisz!

2012. jún. 29. 08:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek a kvadrofóniában
2012. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Én az UFO-Yetiben hiszek, ugyanis a Yeti nem földi lény, amit tudományosan is alá támasztottak az intergalaktikus kutató és eredet vizsgáló tanácson.
2012. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Az földönkívüliek nem hit kérdés.Ők tuti vannak!

A legnagyobb tudósok sem kérdőjelezik meg a létüket.Az hogy ki mit állít róluk már más kérdés.

Én még a szellemeket tartom hiteles valós jelenségnek.

Mindkét jelenséggel találkoztam hallomásból is és személyes tapasztalat útján is.

A Yeti,Lokneszi szörny és egyéb teremtményeknek én nem adok sok esélyt de azért nem állítom hogy nem léteznek.

Sajnos se bizonyítani se cáfolni nem lehet.

2012. jún. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy az ufók úgy néznek ki, mint egy jeti. Ezért nem kapott még el soha senki egy jetit sem!
2012. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

Én a Bibliában... és az megtörtént.És még történni fog,szóval minden igaz a Bibliában :D

Aki nem olvassa,és nem hiszi el, nem kerül a mennybe :P

2012. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én hiszek a mikrobarázdában.
2012. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
UFO-k egyértelműen léteznek, ez nem is kérdés. Hiszek a szellemekben is. Tulajdonképpen minden természetfölötti lénynek van valóságalapja, az egyetlen, amiben cseppet sem hiszek, az Isten.
2012. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Isten csak egy szó ami alatt mindenki mást ért!

Én hiszek valamiben ami felettünk áll nevezhetjük Istennek is ha úgy tetszik.De véletlenül se gondoljatok erre a Földi egyházi szennyre ami itt van.Teljes mértékben elítélem az Egyházat és aszt a bohóckodást amit csinálnak itt ezen a Földön.

Pedig Egyházi Középiskolába Jártam.

2012. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az egyházi Yeti az igazán félelmetes. Én már láttam :S
2012. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nyolcadik válaszoló! Én is egyházi általánosba jártam, és olyan dolgokat tudtam meg erről az egészről, hogy rájöttem, az egész csak kamu. Látom te is ezen a véleményen vagy, csak te hiszel ennek ellenére Istenben.

És ezt mindenkitől kérdezem: Miért pontoztátok le a véleményemet?

2012. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!