Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel a szellemekben? Tapaszt...

Hiszel a szellemekben? Tapasztaltál már ilyen jelenséget?

Figyelt kérdés
Van olyan vallásos ember, aki nem hisz bennünk? Mert az egyház elismeri a létezésüket.
2012. jún. 29. 11:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
Miért kell ezt minden másnap megkérdezni?
2012. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
2012. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért kell minden másnap megkérdezni azt, hogy miért kell ezt minden másnap megkérdezni? :)
2012. jún. 29. 12:11
 4/19 anonim válasza:
XD
2012. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hahááá.:DD ez offvolt.xdddd amuyg én hiszekbennük, mertamikor keresztapám meghalt és még nemvolt eltemetve (9évesvoltam) arra kletem fel h az előszobába villogott a villany.. gyorsan felkapcsoltam az ágyam fölötti lápmát és akkormár teljesen sötétvolt.. és láttam egy emberalakot az előszobába a lámba körül.. (mert azt a helységet nemsokkal a halála előtt ő festte..) utána anyum is észerevvett ilyen dolgokat és elköltöztünk utána..
2012. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
en meg nem lattam egyet sem... az egyhaz elismer sokminden mas dolgot is... persze ha lattam volna, akkor hinnek benne,es biztos rossz lehet a h8lyenek neznek... kulonben meg nem is szeretnek latni!
2012. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Igen, hiszek a szellemekben!És igen Tapasztaltam.Igaz egy regény tudnék írni, hogy mik is történtek...Amire emlékszek azokat most elmondom.:

Az erdő szélén laktunk.Nem egy eset történt.A nővéremmel nem egyszer hallottunk hangokat.Emlékszem arra, hogy volt olyan eset hogy valaki fel-alá járkált a lépcsőn.És nem,nem a szüleim voltak mert akkor már mindenki aludt.A a nővérem sokszor lépteket hallott.A nővéremnek nem tudom, hogy hogyan de alvás paralízise volt.De csak akkor, ha egyedül aludt a szobájában.Emlékszek arra, hogy a nővérem nem egyszer jött át az én szobámba, szinte halálra rémülve.Ez az eset persze nem csak az alvás paralízis miatt történt. Volt mikor hangokat hallott és azért,jött át a szobámba.Mikor ezeket elmeséltük anyának nem hitte el,pedig ő is hisz és tapasztalt dolgokat.Már tudom, hogy mért nem hitt.Minket akart csak óvni.Anya eseteit is elmesélem.A nappaliban aludt,és fél álomban volt. Hallotta, hogy valami jön ki a húgom szobájából és jön le a lépcsőn, és egyre közeledik hozzá.Majd oda ment anyához és azt mondta:-Mem mutatom meg magam mert akkor megijedsz.Ez persze csak egyeset.Nappal is történtek dolgok anyával.nem egyszer volt az, hogy mikor mi suliban voltunk anya egyedül volt otthon az öcsémmel, a nappaliban voltak mind a ketten.(a nappali mennyezete fából volt)Anya gépezett az öcsém meg játszott.(A húgom szobája a galérián volt.)Anya egyszer csak arra figyelt fel, hogy valami a húgom szobájába tart.(Ezt az esetet nem egyszer élte át.)Más eset is volt, épp gépezett anyu, hallotta, hogy az étkezőben beszélget két ember, azt hitte, hogy apa,de ő aludt.Azután elment aludni és ismételten hallotta, hogy beszélgetnek,felkapcsolódott az étkezőben a villany,majd lekapcsolódott.Azután hallotta, hogy mellette beszélgetnek,majd hideg fuvallat csapta meg, és valami megbökte a hátát. Az öcsémmel is történtek dolgok.Volt olyan eset, hogy az öcsém felsírt(nem egyszer) és azt mondogatta:-Néni,Bácsi.A húgom elindult az öcsém fele, és az ágyon keresztül ment az öcsém kiságyához.Hozzá sem ért a TV-hez és leesett a TV-ről a gyertya tartó.(Megjegyzem nem olyan könnyű egy gyertya tartó,hogy a szél lökte volna le.)A nagynéném amikor nálunk volt, felment az emeletre WC-zni,(nem volt huzat)résnyire nyitva hagyta az ajtót,és kinyílt az ajtó.Történt még vele pár eset.A nagynéném francia ágyon aludt,de mindig kívül aludt,mert belül valahogy mindig fázott.(Anya mikor kislány volt, akkor a mamája a szeme láttára halt meg.Három mély, úgy mond levegőért kapkodó levegőt vett és meghalt.)Kiderült, hogy a nagy néném ágya pont abban a sarokban volt ahol a dédimamám meghalt.Egy este a nagynéném,érezte hogy valami mellé fekszik és hallotta azt a három mély levegővételt.Másik éjszaka kinyílt a szobája ajtaja (ami csukva volt). Azt hitte, hogy a szülei közül nyitotta ki valaki az ajtót, de nem mert ők aludtak.Más este a nagynéném, hallott beszélget róla.Az én esetemben csak valami megbökte a vállam.Röviden ennyi.:)

2012. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A regényes vagyok.:

Más este a nagynéném, hallotta beszélgetnek* róla.


Azt még hozzá tenném, mikor a nagy néném A WC-volt akkor hallotta hogy a húgom szobájából jött felé valami.

2012. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kocsis Anett ***** válasza:
100%

durva ez a sok történet

velem 3 , az egyik barátommal 2 , a másik barátommal 1 dolog történt

(velem 1.)

egyik éjszaka régen egyedül maradtam a lakásban és gépeztem , valaki egyszer csak hozzám szólt , nagyon beszartam

(velem 2.)

igazából ez a kutyámmal történt(Törpivel),valaki megakarta simogatni (mikor lent sétáltunk régen akkor mindig simogatni akarták , ilyenkor a törpi morgott és elugrott)ugyan ezt csinálta az a lélek is

(velem 3.)

fürdés után be mentem a konyhába anyához (épp festette a a falat) be volt hajtva az ajtó , valaki kopogott az ajtón , anya kinyitotta és nem volt ott senki (van húgom , de ő már aludt mélyen)

(egyik barátommal 1.)

a barátjával és az apjával maradt egyedül az iskola udvarán (az igazgató is ott volt , csak ő bent a suliban)

egyszer csak 1 világító szempár lebegett a távolban és kinyitott egy lakatot(nem mertem elképzelni , de igaz volt)akkor amikor meg már eltűnt a lebegő szempár , akkor ment ki az igazgató , és elmesélték neki a történetet mi is volt ott kint, az igazgató úgy mondta hogy nem történt semmi , hogy nem hitt annak amit mondtak , vagyis hogy tudta hogy valami volt ott

(egyik barátommal 2.)

ez a házukban volt , este tejet akart inni mikor azt hallotta hogy valaki azt mondja neki hogy "takarodj a házamból" vagy valami ilyesmi , és mikor a tej már a szájában volt , ki köpte mert mellette úgy suhant el mintha meg pofozná , ott egy öreg néni halt meg , és eddig ennyi az ő története

(másik barátommal)

van/volt az ágyában egy megszólaló játék , egyszer csak megszólalt , mikor nem is ért hozzá , még miniatűrre se ,

ennyi az egész

2012. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg élményem van ezzel kapcsolatban.

És igen én hiszek bennük.

2012. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!