Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha a szobámba fura dolgokat...

Emsziszasza kérdése:

Ha a szobámba fura dolgokat hallok este. és. Fura érzésem van ha bent vagyok akkor az már nagy baj? (már idegesít! ) mit tudok csinálni, valaki van bent? .

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 08:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pontosan mit hallasz?
2012. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
pl.. van 2 degum..meghülyül az eggyik mindíg..és a szekrény ajtómat nyitva hagytam este..azt hallottam becsukódni..meg mellettem a szekrényen az egyik ceruzám gurult :(
2012. júl. 2. 09:10
 3/19 anonim ***** válasza:

Átérzem a bajodat.

Én is a régi szobámba észleltem sok szokatlan dolgot.

És nem csak én de a nővérem és a bátyám is állítja hogy abba a szobába valami nem volt rendben.A probléma ugyan az volt

fura hangok,mozgások,negatív energiák.

2012. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Két hasznos cikk. Az első végig jó, a másodiknak a "Alvási hallucinációk" része érdekes.


[link]


[link]

2012. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez van-e neked is, de én is szoktam hipnagóg hallucinációkat átélni. Általában hangok, de olyan élethűek, hogy nem tudnám megkülönböztetni a valóságtól. Viszont már nem zavar, sőt néha irányítani is tudom őket. :)


09:31 voltam.

2012. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de én evvel mit tudok csinálni?? ebbe beleőrülök majd
2012. júl. 2. 10:42
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Hogy a kérdésre válaszoljak:szellem.Én is furcsa dolgokat hallok és látok.PL:két héttel ezelőtt csak úgy leesett a parfümöm,amikor legbelül volt.A szekrényem mellett folyamatosan láttam egy nagy sörhasú bácsit(narancssárga póló,világoskék farmer,fekete cipő,barna haj és szakáll) akit nem is ismerek és már legalább május óta nem látom.Ottkint mikor sötét van árnyékokat látok.Mindig érzem mintha figyelne valaki.


Egyik ismerősöm kisbabája története:10 órakor a gyerekszobából gyereksírás hallatszott(az a kütyü jelezte nem tudom pontosan az amibe meg lehet hallani hogy a gyerek sír)a baba szobájából.Amikor bementek semmien baba nem volt ott és már nem sírt.Az ismerősöm kisbabája pedig ott volt a hálószobába az anyjával!


2.A barátnőm kislánya 4 évesen meghalt(németországban élnek) és úgy temették el,hogy nyitva volt a koporsó.Halottak napján a kislány rokona(ő is 4 éves)leült a sírhoz és azt mondogatta:kérsz ilyet?nem kapsz!kérsz ilyet?nem kapsz!Mikor az anyja mondta neki,hogy ne csinálja ezt magával és megkérdezte hogy kinek mondja ezt a kisfiú mondta:hát nem látod ott ül a kislány! Én is ott voltam! rémisztő volt!!

2012. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7-es! Úristen! A kisfiam 4 éves korában félt a temetőkben. Nem egyszer volt, hogy ijedten nézett valahová. Én kérdeztem tőle, hogy mit látsz, akkor ő azt mondta, hogy sok bácsit és nénit, akik őt bámulják és olyan furcsák meg mindenki szomorú. Igazán ijesztő volt, mert éppen akkor nem is volt senki ott. De már nincs meg a gyereknek ez a képessége. Én csináltam akkor egy pár fényképet a mobilommal, de nem látszott rajta semmi rendkívüli.
2012. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mármint a fényképen(8-as voltam)
2012. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Csak egy kósza démon.Próbáld meg elküldeni,ha nem megy akkor kérj segítséget szakembertől.Habár én inkább megtanultam velük együtt élni,mert elment az egyik,jött a másik.Mindenesetre ne félj,akkor csak rosszabb lesz.Ha szeretnéd kideríteni hogy mivel állsz szemben,gyújts egy gyertyát teljesen szélmentes helyen a szobádban,ülj le elé és figyeld a lángját.Ha teljesen egyenesen áll, akkor tiszta a terep.Ha körbe-körbe megy a láng,akkor sok lélek van a házban.Ha rezeg a láng,akkor gonosz lélek van a közelben.Ha a láng nagyon felnyúl akkor pedig jó.Ha a láng csak balra-jobbra mozog,akkor csak néhány lélek van veled.
2012. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!