Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Mit csináljak...

Ez mi lehet? Mit csináljak vagy csak beképzelem maganak?

Figyelt kérdés
Érdekelnk a természetfeletti lények, de ha ilyen szellemeset hallok mindig kiráz a hideg. Egyébként ha a fürdőben vagyok és fogat mosok néha olyan érzésem van, hogy figyel valaki. Van, hogy macskanyávogást, vagy emberi hangokat hallok a nappaliban, de az anyukám nem hallja szerintem mert nem néz fel, nem figyel, hogy mi lehetett ez. Általában halkak, de van, hogy erősebbek. Mostanában meg a szemem sarkából elsuhano valamit látok, de mire odanézek semmi nincs ott. Kiskoromban pedig a tesóm beszélgetett a halott és sohase látott nagypapánkkal és egyből felismerte, hogy ki ő. Az én dolgaimra még mondom azt, hogy beképzelem magamnak, mert nálam ez előfordulhat, de a másik? Ez mi lehet?

2012. júl. 5. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahol laktok már lakott benne vlaki, és meghalt?

Ha szerencsétek van akkor csak a nagypapátok szelleme védelmez benneteket!

De ha nem akkor gebasz van,mert az ilyen szellemek nagyon idegesítőek!

Nálunk a régi házban volt egy kopogó szellem nem is az hogy féltem tőle idegesített hogy mindig hallom ahogy járkál éjszaka!Egyszer láttam lent a pincében,nem nagyon volt ilyesztő ált a sarokban és lestük egymást.Biztos másra számított ezért eltőnt!

2012. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélj hozzá, értékelni fogja :)
2012. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi:)
2012. júl. 6. 12:24
 4/7 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy én félek a szellemektől
2012. júl. 6. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmü tény, hogy szellemek nem léteznek, viszont ha valóban valósak a problémáid akkor azt ajánlom, hogy látogassmeg egy orvost vagy egy pszichiátert.
2012. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Olvassál hangosan vicceket!

Ha hallod, hogy röhög, akkor ott van.

2012. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is ne képzelj be magadnak egy féltéglát.

Másodszor kérdezni lehet a szellemekről ha nem tudod léteznek vagy nem léteznek, de ne érdekeljen különösebben hogy állandóan azzal foglalkozz .-- tudniillik nincsenek szellemek se démonok ezeket csupán az emberi fantázia alkotta.


A holttá vált testből a lélek eltávozik örökre és soha nem térhet vissza.


Szóval ne képzelődj, mert az viszont ártalmas mert egy idő után tényleg hallucinációkat okozhat!

2013. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!