Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 16 éves korom óta velem van,...

16 éves korom óta velem van, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. először is nem vagyok bolond és már gyerek sem túl vagyok 20-on, nem drogozok,nem iszok... sokáig nem beszéltem erről senkinek mert tartottam tőle hogy őrültnek néznek mint a sorstársaim 99%-át. de már lassan nem sokáig bírom ezt. a sztori 16 évesen kezdődött amikor bnőm bevezetett a szellemidézés rejtelmeibe.én meg mint kíváncsi "taknyos" belementem. akkor tapasztaltam életemben először érdekes dolgokat. és azóta is...valami "üldöz" de nem vmi jó szándékkal. 2x fordult elő, hogy este ébren voltam és mégse szóval ezt nehéz leírni de éreztem hogy vmi rossz közeledik aztán mintha kiakarta volna szívni belőlem a lelkemet. na igen ezen lehet röhögni de nekem nagyon nem vicces. utána rá pár hónappal ugyanez történt csak akkor vmi hangot is hallottam mintha vki lett volna mellettem és helyettem is mondta volna hogy "nem félek, nem félek!" mintha az őrangyalomnak köszönhetném az életem. van amikor álmomban is van egy sötét alak,akkor viszont egy fiú keze "ment meg" mindig:S sokszor amikor a fürdőben vagyok az ajtón kopognak...azt hiszem anyum. és kiordítok h ne türelmetlenkedjen de semmi válasz. amikor végeztem kimentem és ráförmedtem h ne szórakozzon ha ott van legalább szólaljon meg,de azt mondta hogy ő nem volt a fürdő közelében sem. más meg nincs a házban. és ez nem 1x fordult elő. a szobámban volt ehy hatalmas VASból készült virágtartó. tele szobanövényekkel, közepén egy nagyobb NEHÉZ pálmával. sokáig semmi baj nem volt vele, egyszer kimentem a szobámból és pár mp múlva arra lettem figyelmes hogy nagy csattanás a szobámból....visszamentem és a virágállvány fel volt dőlve, a növények szanaszéjjel....mintha vki teljes erőből felborította volna :S de semmi állat, semmi huzat se volt a szobámban :S és tényleg nagyon nehéz volt szóval ahhoz kellett egy nagyobb erő h egyáltalán megmozdítsa vki :S egy ismerősöm tud még ezekről ő azt mondta hogy hívjak papot de nem merek mert sztem előbb kerülnék sárga házba minthogy beszélhetnék vele :S hogy tudom kideríteni mi ez az egész,vagy ki "üldöz" és miért?
2012. júl. 9. 23:50
1 2 3 4
 1/35 KMJ ***** válasza:

Hát lehet, hogy tényleg megőrültél, hogy eddig nem cselekedtél semmit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__31..

2012. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 ide ird a neved válasza:
100%

Szeretem a szölöt.

Egyél szölöt.

Relaxálj.

Adj neki is szölöt.

Megnyugszik.

Békénhagy.

2012. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Affar Siey ***** válasza:
60%

Üdv.

Én elég régóta foglalkozom ilyesmivel (sátánistaként) és állíthatom, amit ilyen téren meg lehet tapasztalni, azt már ismerem. Először is, a szellemidézésnél csak a halálos mágiák és a feltámasztó mágiák veszélyesebbek mert nem tudod, hogy kit/mit idézel meg, véleményem szerint egyik sem halandó kezébe való. Másodszor, a helyzet teljesen fordított, mint ahogyan azt a legtöbben ismerik: az egész kereszténység az emberek birkacsordává alakításán alapszik (ha mélyebben elgondolkozol rajta, észreveszed)tehát az angyalok még véletlenül sem vigyáznak rád. Ami megvédett azon az estén, az nem volt más, mint a te saját spirituális erőd. Ami meglátogatott és "szívta a lelkedet" az egy lélekgyűjtő angyal lehetett, ami általában öngyilkosságra kényszeríti az embereket. Ennek az oka: "...a mennyben minden lélek Isten szolgálatába áll s az ő nevét dicsőíti az örökkévalóságig..." = kényszermunka.

Ha papot hívsz, akkor pedig naggyából az fog történni amit leírtál: sárgaház. Ami segíthet: ha volt erőd megidézni, el is tudod küldeni. Amikor legközelebb eljön (mert el fog) állj elé, (a túlvilági lények telepátiával kommunikálnak, úgyhogy nem kell kimondanod) ordíts rá, hogy takarodjon. Ez nem lesz hatásos, de talán meglepődik, ezért képzeld azt, hogy za egész tested napfehéren fénylik és tele vagy energiával, majd ezt az energiát fordítsd arra, hogy "lángba borítsd" az angyalt.

NAGYON FONTOS: utána szívd vissza magadba az energiát, mert nem kívánt károkat is okozhat. Attól függetlenül, hogy ez hatásos lesz-e hordj minél több ezüst ékszert mert az megvéd.

2012. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
37%
Szerintem csak támadni akar a pedomaci,és még nem jött rá hogy felnőttél,tudasd vele hogy ez megtörtént,és máris nem fog veled foglalkozni :)
2012. júl. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.ehet gyógyszerre is szükséged lesz.
2012. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
dugd fel a pedomacidat menjél aludni mert már kilőtték rád a pizsamát te taknyos (Y) előtte lévőnek pedig ismerem ezt az elképzelős dolgot sokszor segített szinte teljesen megnyugtatott de utána újra és újra itt van. azt elismerem jól írtad sokszor már annyira elkeseredettnek érzem magam (sokszor ok nélkül) hogy fejemben van az öngyilkosság gondolata is de tudom h nem szabad megtenni de 5 év után már belefáradok lassan....van egy ismerősöm aki ilyen spirituális beütésű, ő már megpróbált nálam mindent,gyertya, szentelt víz, mormolt vmit is,ha ő itt van akkor nem történik semmi, tökéletes nyugalom. de ha elmegy akkor minden kezdődik előlről. együtt meg mégsem lakhatok vele mert nem bírnék vele lakni. sokszor érzem h néha nem magam vagyok. sokszor amikor itt van akkora düh van bennem, hogy nem is tudom mi tart vissza attól h ne menjek neki. és tudom hogy nem ÉN vagyok dühös...hanem vki rajtam keresztül...legjobb h sosem hittem ezekben egészen 18 éves koromig amikor kezdtem felfogni hogy mi is folyik itt tényleg :S
2012. júl. 10. 00:32
 7/35 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a démonokmind jók az angyalok kiszívják a lelkedet, mert azt akarják hogy öngyílkos legyél, mert akkor a menjbe mennél, pedig te nem vagy katolikus, tehát oda úgysem vennének fel, egyébként sem szereti az Úr az öngyílkosokat. Benne vana Bibliában.


A démonokat azért hívják démonoknak mert csupa jó szándékúak, ezért szoktak embert megtámadni, meg kiszívni a succubusok az erőt.


Az meg hogy ha meghal az ember és nem megy a fénybe, akkor itt ragad halála után és kísérteni fog, nem fog tudni elmenni. Ha már elment reinkarnálódhat vagy maradhat az Úrnál, de ha nem akar nem kell Istennél maradnia. Egyébként Istennél jó lenni.


Sok olyat olvastam a hozzászólásban ami így értelmetlen. Nem akarok kérdezőt és válaszolót megbántani, de hamár ez így tőrtént, akkor nem ártana egy kivizsgálás, mert bizony lehet hogy skizofrén vagy. Ha mégsem, akkor ilyen fórumokon valaki segít neked egy szertartással és mint tudjuk, az ilyen bebeszélt problémákon ez sokszor segíthet.

2012. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

"hogy este ébren voltam és mégse szóval ezt nehéz leírni"


Alvás paralízis.

2012. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nah figyi értelmes válasz grat kicsit mosolyogtam rajta de neked is igazad van. am katolikus vagyok :) és nem vagyok skizofrén...igyekszem erre az "izére" nem gondolni, sokszor eszemben sincs de mindig visszatér. ezoterikus/természetfeletti dolgokkal nem is foglalkoztam nem igazán érdekelt. elvoltam addig amíg...utána kezdődött minden ilyen fura dolog...na de ez az h ahány ember annyi féle válasz és most megint ott vagyok hogy angyal vagy démon (démon eddig is elképzeléseim között szerepelt) az angyalos sem hülyeség mert van abban is igazság amit leírt. bár így kívülálló szemével a történetem egy rakás sületlenségnek hangzik átélni ezt egészen más. nem beszélem be magamnak, annyira nem unom az életem hogy ilyenekben leljem a szórakozást (Y)
2012. júl. 10. 00:49
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem. Egyébként az angyal aki megvédett, az csak a spirituális éned kivetülése volt és a démon aki megtámadott, az pedig angyal volt. :D.


Az igaz, hogy ez a félig ébren vagy félig alszol, az alvásparalízis. A leírtak alapján a többi eset pedig éberparalízis volt.

2012. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!