Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fiatal korom óta vannak...

Fiatal korom óta vannak furcsa dolgok, de ez azért sok. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az,hogy ma reggelre az orrpiercigem az éjjeliszekrény sarkán volt,az orrom helyett?És este nem vettem ki,nem vagyok hülye.
2012. júl. 1. 07:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
holdkóros vagy.
2012. júl. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Néha csinálunk olyat félálomban, amire már reggel nem emlékszünk.
2012. júl. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ja,szóval az éjszaka közepén nekiálltam kibányászni a karikát az orromból,és a korom sötétben szépen letettem a szekrény sarkára. :D Kétlem.Nem szokásom az ilyesmi,de ha fel is ébredek valamiért,arra mindig emlékszem.
2012. júl. 1. 09:07
 4/37 anonim ***** válasza:
84%

ugy hogy este kiesett és pont észrevetted és letetted félálomban az ejjeliszekrenyre. nekem is volt orrpiercingem, érdekes modon a kiesések 95%ában felébredtem valamilyen szinten és még azonnal megtaláltam a piercinget, nem veszett el hanem vagy visszaraktam vagy az ágy mellé.

szerintem veled is csak ez volt

2012. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%
Milyen furcsa dolgok történtek még?Felkapcsoltad a lámpát és a szobában nappali világosság lett?Embertelen, ez embertelen...Ha ez volt a legfurcsább,akkor inkább dőlj hátra és ték it ízi!
2012. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vehetted volna ki?


Én álmomban képes voltam bepakolni az iskolatáskámat, rendesen felöltözni, és éjjel kettőkor elindulni a suliban... Anyumék fordítottak vissza, és arra ébredtem fel, baromira csodálkozva, hogy WTF? :D

2012. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Erre nem tudom a választ,csak azt akarom mondani,hogy apámmal is fordult elő ilyen A nyakláncán egy kereszt medálja van.Párszor éjjel azzal feküdt le,és reggelre nem volt a kereszt a láncon.Viszont Ő nem nyúlt a lánchoz sem meg a kereszthez sem.A kereszt úgy jött le a láncról,hogy semmi nyom nem volt rajta látható.Na ezzel mi volt ott akkor?
2012. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező, szerintem egy kósza démon van nálatok.Ez a fajta nem ártalmas, csak szeret dolgokat ide-oda pakolgatni, ajtókat nyitogatni-csukogatni és egyéb zajokat kreálni.Ha nagyon zavar téged hívj egy ördögűzőt, az majd elűzi.

Tóth Jakab, démonológus

2012. júl. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy nem ártalmas?
2012. júl. 1. 11:57
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudja, hogy az ártalmas démonok ki szokták tépni a piercingeket, nem kivenni.
2012. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!