Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olyan érzésem van, hogy...

Olyan érzésem van, hogy valaki van a szobában. A kisfiam is nagyon sokszor fél abban a helységben. Van erre valami értelmes magyarázat? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem érdemes körülnézni, lehet, hogy a férjed áll a sarokban, csak nem vettétek észre.
2011. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rosery válasza:
67%

Akik nem zárkóznak el a szellemvilágtól azoknak van magyarázat erre is.

Valószínűleg egy szellem(jobb esetben) vagy egy démon van a lakásotokban.

Elvileg ezt úgy is tudjátok "ellenőrízni", hogy ha abban a bizonyos szobában nagy hőmérsékletváltozásvan(pl.: a szoba nagyrészében meleg, jó idő van de pl a sarokban hideg van).

Én azt javaslom, hogy keress rá az interneten a Táltosokra (Kovács-Magyar András féle Táltosokra), nekünk már segítette az egyik tanítványa és tényleg elképesztő volt, pedig mi is kicsit szkeptikusan mentünk el ahhoz a Táltoshoz.

Szóval a lényeg, hogy keress fel egy Táltost(biztos van a ti környéketeken is egy pár, mert elég sokan vannak már országszerte) és mond el neki a problémátokat!


Bírom benne, hogy segítettem! :)

2011. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
22:33-nak van igaza
2011. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Én most nem hazudok táltos vagyok! Nekem a szüleim nem hitték el de én valahogy éreztem hogy valami van a szekrényben amit pár hete vettünk az egyik nap alaposan átnéztem a szekrényt és találtam egy golyót és amint megérintettem hangos sikítás hallottam és vagy két napig fájt a fejem. Nekem a dédi papám mesélte hogy könnyen leellenőrizhetjük ha valamelyik karunkat tenyérrel felfelé magunk felé befordítjuk és a hajlatnál van egy bevágás akkor táltos vagy
2011. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. HSZ!

"Akik nem zárkóznak el a szellemvilágtól" nem zárkózás vagy nyitottság kérdése, nem fogsz tapasztalni semmit ilyen téren, max filmeket láthatsz, de az ugye fikció, alapvetően a szellemek csak régi vallásokból származnak, nincs mit foglalkoznod velük, legfeljebb mint egy vallással.


Kérdező, fogod a kicsi szemed (ha megvan akkor mindkettőt) és nap vagy egy lámpa fényénél szétnézel a szobában, azokon a helyeken, ahova befér akár egy kisebb termetű ember. mondjuk harcművészet edzésen ezt így nem oktatjuk, mert alap szokott lenni a látás ismerete, de azt, hogy hogyan öld meg ha valaki az otthonodban nemkívánatos, már pl. tananyag természetesen :)

2011. júl. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0002 hogy erted h bevagas? olyan mint egy csik??mint, egy cerna olyan vekony, es bemelyedes? mert nekem van egy ilyen, es vannak megerzeseim, nagymamam pedig megalmod dolgokat?? orokoltem volna???
2011. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne leygetek már ilyen hülyék! Olyan bevágás sőt több is minden embernek van!
2011. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Rosery válasza:
49%

Szerintem nem kellene hülyének nézni a kérdezőt, mivel ő segítségért fordult ehhez az oldalhoz, biztos nem azért mert annyira buta, hogy nemtudja, hogy van-e valaki a szobában rajtuk kívül v sem.( az ilyen férjed van-e a szobában és hasonlókra gondolok)


22:33-as voltam

2011. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pedig viszonylag egyszerű megállapítani, hogy egy átlagos méretű szobában (nem nagyteremben) vannak-e rajtunk kívül.
2011. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Olyan bevágás nem mindenkinek van! És igen lehet örökölni.
2011. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!