Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bediliztem vagy higgyek benne?

Bediliztem vagy higgyek benne?

Figyelt kérdés
Slipknot fan vagyok és csináltam egy tökjo pentagrammot benne Slipknot felirattal majd feltettem a falamra.Következö napra a papir levolt szaggatva a falamrol.. Teszemhozzá,hogy esténként nemtudok aludni mert olyan mintha figyelnének, hallom hogy szuszog és hogy mozog.. Bediliztem vagy megtörténhet ilyen dolog?

2012. júl. 13. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
gratulálok,bediliztél! keress magadnak valami diákmunkát,kösd le a figyelmet, tanulj, olvass,járj el a haverokkal mulatozni,és mindjárt nem lesz semmi bajod!
2012. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem diliztél be. Írj privit. Főleg akkor ha történik még ilyesmi.
2012. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, amikor kicsit túlolvastam magam ezoterikus irodalommal. Szerencsére azóta megjött az eszem, és elmúlt a hülyeség.
2012. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsizsik666 ***** válasza:
Ha a tökjó pentagram szuszog és mozog, akkor nyilván bediliztél. Viszont valószínűleg a macskád, tesód, anyád vagy apád szaggatta le a falról. Ha nem, akkor meg szellemjárás van, majd elmúlik, megtörténhet, igen. Ha nem múlna el, űzd ki a szellemet, vagy ha foglalkozol okkult dolgokkal, szüneteltesd, járj két lábbal a földön egy ideig.
2012. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
családtagjaim általában nemmászkálnk a szobámba.. tesom, cicám nincs.. egy kutyám van gondoltam rá, de nemhiszem hogy felérné.
2012. júl. 13. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztálytársam, aki rendelt magának egy árpádsávos zászlót az interneten, mert ekkora magyar volt, kitette a falra, de az anyja nem osztotta a nézeteit ezért letépte.
2012. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tom Benko ***** válasza:
Csinálj még egyet, irányíts rá egy kamerát, és vedd fel, ami történik. Meg fogod látni, semmi misztikus nincsen benne. A szuszogás és mozgás máshonnan is jöhet. Édesanyáméknál például sokáig hallottam én is szuszogásszerű hangot, amíg ki nem derült, hogy az egyik fa levelei mozognak esténként, és súrlódnak a redőnyön.
2012. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áhhhh nem kell izgulnod ez csak,.......vagy mégis????

(:D:D:D:D XD)

2012. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!