Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a különbség az emberfarkas...

Mi a különbség az emberfarkas és a farkasember között?

Figyelt kérdés
Kérem csak azok írjanak, akik tényleg hisznek bennük, nem kérek olyan válaszokat, hogy "azok nem léteznek". x'D

2012. júl. 21. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elméletileg nincs különbség. Mindkettő valamilyen oknál fogva farkas alakot felöltött emberi lényt jelöl. Az emberfarkas valószínűleg az angol fordításból nyersen fordított szó, ahol werewolf a szó, ami szó szerinti fordításban emberfarkas. A farkasember pedig ennek a hazai elnevezése. Tulajdonképpen mindkettő egy hatalmas vérszomjas farkassá változott embert jelent.
2012. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Farkasember: Az a langyi Jacob a tvájlájtból

Emberfarkas: Holo A Spice and Wolfból: [link]

2012. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 imateka válasza:
A farkas ember egy olyan ember, aki farkassá tud változni, vagy valami köztes lénnyé, az emberfarkas pedig egy olyan farkas, aki emberré tud változni, vagy köztes lénnyé
2012. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Farkasember: Az a langyi Jacob a tvájlájtból"


Nem a tvájlájtban nincsenek farkasemberek, az egy alakváltó. Ha kritizálsz valamit, azt tedd helyesen.


Farkasember: [link]

Humanoid, emberszerű lény.


Emberfarkasról még nem hallottam.

2012. júl. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te így ismered a tváljájtot? ;D
2012. júl. 21. 17:05
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, elolvastam 3 részt.
2012. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én nem nagyon szeretem! :(
2012. júl. 21. 18:03
 8/16 Lilith1994 ***** válasza:

Szinte semmi különbség nincsen.


Én láttam az alkonyat reklámját és tudtam hogy egy alakváltó de még annak is gyenge.

2012. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én se szeretem, de kíváncsi voltam, mire a nagy felhajtás. Igazából romantikus könyvként is bukta, pedig egy normális sztorit is ki lehetett volna hozni. Na mindegy.
2012. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az,hogy az egyik félig ember,félig farkas,de a másik viszont félig farkas,félig ember!Hoppá!
2012. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!