Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a bajuk? Több lent.

Mi a bajuk? Több lent.

Figyelt kérdés
Segítsetek már! Egy emeletes házban lakunk 6 tagú család vagyunk 4-en testvérek anyánk apánk nem elvált apu este a reptéren dolgozik anyu reggel pedig kórházban és anyunk már este 18-kor alszik apunk akkor indul el és megengedik hogy (én vagyok a legidősebb testvér)fennt maradjunk 10-ig de én vigyázzok rájuk.Amikor lefekszünk már én rég alszok van kér iker öcsém az egyik bejön és motyog elmegy aztán a másik utánna a hugom fél, hogy megölik vagy elrabolják anyunak meg nem mer szólni. (Mondjuk nem rég két hete kirabolták a szomszédot de mi magunkra zárjuk az ajtót apunak meg van másik kulcsa hozzá.)Én meg már mióta félek, hogy valami rosszab lesz de tegnap hugom alvajárt megtalálta a gyufát de hála az égnek én felkeltem inniés észre vettem aztán mondtam, hogy feküdj vissza és vissza ment. Segítsetek!!!!

2012. aug. 2. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj ha alvajar keressetek segitseget!Mit motyog?En is szoktam motyogni azt mondja a testverem persze nem alvajaras kozben hanem alvas kozben:)

Es ha halgat rad mikozben alva jar az meg a jobbik eset!

Nyugodj meg nem lesz semmi baj!!!Irj privit ha meg csinalnak ilyesmiket!Ra keresek a neten.Remelem megnyugtattalak:)

2012. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is van olyan ismerősöm aki alvajáró. Békén kell hagyni, csak akkor kell beavakozni ha mondjuk veszélybe sodorja magát. Próbáltam felébreszteni de NEM lehet! Rázás, villanyfelkapcsolás sem segített. Visszafeküdt aludni, rendes alvásba aztán rendesen felébredt. Ja, és általában a stressz okozta nála. Szóval ha ez van, akkor felteszem hogy nálatok is valami stresszhelyzet állhat fenn. Suli, család barátok, stb... Érdemes kotorászni egy kicsit a szennyesben, hátha megoldódik.
2012. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak motyog semmi értelmeset nem mond csak ssss eszt mondja de már mondtam anyunak és kivett egy szabad napot mondja neki nem csinálják lehet álmodtad mondta apunak sem csinálják. Márt csak nekem? Ja, meg a két iker 4 éves és valamikor megáll és elkezd valamihez beszélni pl: Mondja: Szép fal, jó. És elmegy de ezt nagyon ritkán csinálják. De már ijesztő szinte.
2012. aug. 2. 18:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma este nem volt velük semmi baj ugyan az amit mondtam csak hugi most endesen aludt.
2012. aug. 3. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Eberek!A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!Csak mert nincs bizonyítékod valaminek a nemlétére,nem azt jelenti hogy bizonyítékod van annak a nemlétére!Vannak ismert ismeretek,ismert ismeretlenek és ismeretlen ismeretlenek amikről nem tudjuk hogy nem tudjuk!érted?
2012. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy lesznek ilyenek, de mások rendesen válaszoltak.

Ja, már a második mondatnál elvesztettem a fonalat.

2012. aug. 3. 20:49
 7/9 A kérdező kommentje:
El árulom ezt csak kitaláltam kíváncsi voltm, hogy oldjátok meg. Végeredmény: ügyes, kivéve az utolót.
2012. aug. 4. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Bírom a magadfajtát, akik olyanok idejét lopják akik TÉNYLEG próbálnak másokon segíteni. Már egy ideje érlelődik bennem, hogy lépek erről az oldalról végleg.
2012. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez amúgy hogy jön az ezotéria témába? Nagyon gagyi értelmetlen "sztori".
2012. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!