Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy valamiféle...

Lehetséges, hogy valamiféle szellem van velem?

Figyelt kérdés

Jó néhány hónapja a munkahelyemen olyan érzésem volt, mintha valaki végigsimította volna a derekam. Nem volt ott senki.

Aztán semmi különös nem történt.

Pár hete azonban folyton olyan érzésem van, mintha valaki követne. Ugyanúgy a munkahelyemen, a raktárban fél szemmel láttam egy alakot. Női alaknak tűnt, mire odafordultam, nem volt ott semmi. Az azt követő napokban többször volt olyan érzésem, hogy valaki elsétál mögöttem, pedig senki nem járt arra. Senki más nem látta, nem érezte. Egyik munkatársam szerint nem a munkahelyen lehet a szellem (ha szellem)hanem hozzám kötődik.

Most pedig nagyon ijesztő és különös dolog történt. Zajt hallottam. Amolyan zúgó, kísérteties hangot. Mintha tesóm szobájából jött volna a hang, benéztem, gondoltam filmet néz. Bent semmit nem hallottam, így kimentem. Újra hangosabban és hangosabban hallottam a zajt, a saját szobámban különösen erősen. És jó néhány perccel ezelőtt hullámzó mozgásba kezdett a szőnyeg. Néhány percig tartott, majd újra kezdte, majd újra. Úgy néz ki most abbamaradt, de kicsit már kezdek aggódni.


2012. aug. 5. 18:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hittem, de nem kerestem őket, nem figyeltem jelekre vagy furcsa eseményekre. Hittem bennük, de nem vettem különösebben tudomást a dologról.
2012. aug. 6. 19:53
 12/16 anonim ***** válasza:

666999

Ez valóság velem is ez történt !Szerintem "démon" nálam egy közep koru lány volt, akit márlátam amikor este elveték az áromot és gyertyával mentem a folyosón és egypillanatra a tükörbe nésztem es látam egy el homályosodot alakot!

Az nap este nemtudtam othon ülni mert folyamatosat kopogást hallotam. El mentem egy közeli barátomhoz és meg nyugtatott hogy ilyenek nem léteznek bisztos csak beképzelem le feküdtünk aludni, el is aludtam de reggel mikor felkeltem megtalaltam a barátom holt testét!A nyakán 1 éget kéz nyom volt. És hivtam a rendőröket és asz hitek én voltam de nem én lehetem mert éget kéz nyom volt....

És azota is kisért!

2012. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hogy rokon legyen, a két három éve meghalt nagyapád simán itt lehet, ha x nap után nem megy át a saját kapuján, akkor itt ragad, már csak elengedni lehet. De nem biztos hogy ő. keresned kéne valakit, aki elengedi őt
2012. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Démon szerintem.

Imádkozz, az mindig segít.

Van ilyen amúgy, én is tapasztaltam, sajnos!

Ja, és főleg ne félj tőle, soha ne félj, mert ez erősíti!

Sz.ard le, ne is törődj vele!

Mondj el egy imát, vagy többet, az imától menekülnek!

Sajnos rám egy ilyen egy hülye "mágiázás" során ragadt.

Hülyék voltunk, de csak játszottunk, nem vettük komolyan!

Hát, soha többet nem "játszom" ilyet, az biztos!

Azóta úgy félek az ilyenektől, mint a tűztől!

2012. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szőnyeg elkezdett hullámozni o.O Én már sok mindent láttam, olyat amitől a legbátrabb emberek sírva mentek volna haza de ilyet még nem hallottam. Csak egy gondolat...ha lány vagy, talán saját magad látod, ilyen kivetüléses dolog erről még nem tudok sokat. Szellemeknél első szabály, ha nem bántod szóval, nem törődsz vele, jó eséllyel eltűnik, ha nem, ami tényleg egy extrém (úgy értem nem valószínű) helyzet. Ilyenkor mond nyugodtan hogy 'menj innen nem ismerlek' vagy amit ki tudsz találni. Az első válaszod felé békés legyen!
2012. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én is tapasztaltam furcsa dolgokat.egy ima segít.

egyébként szellemek lehet hogy vannak lehet hogy nincsenek.

nem muszáj hinni bennük de nem mondhatsz olyat hogy nincsenek.

erre senki sem tud választ adni.

2012. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!